7 טיפים לזוגיות מאושרת

תאריך

כאשר מדובר על זוגיות, מדבר על מערכת מורכבת. יש כל מיני סוגים של זוגיות. בין הסוגים הללו, אפשר גם למצוא זוגיות מעצימה וזוגיות שאינה מעצימה. על מנת שתוכלו להגיע לזוגיות יציבה, מאושרת ומעצימה, מומלץ לשים דגש על מספר דברים.

אנחנו מזמינים אתכם להמשיך בקריאת הכתבה ולקרוא 5 טיפים שתוכלו ליישם וכל זאת על מנת שתהיה לכם זוגיות מאושרת וגם חיים מאושרים יותר.

הכתבה בשיתוף עם g69

טיפ מס' 1 – אל תזניחו את הזוגיות

פנו לזוגיות שלכם זמן ואל תשכחו גם לתחזק אותה בזמן איכות זוגי. כזוג, עליכם תמיד לשאוף לשמור על האש שהייתה לכם בתחילת הקשר הזוגי. גם כאשר אתם נמצאים במצב של שגרה והעבודה לוקחת לכם את כל האנרגיות, עליכם למצוא איזון ולפנות זמן לבילויים זוגיים. אתם לא חייבים לצאת, אתם אפילו יכולים לצפות בסרט יחד בבית.

טיפ מס' 2 – הכל ייקום וייפול על התקשורת

זוגיות טובה וגם מצליחה היא זוגיות שמתקיימת בה תקשורת טובה בין בני הזוג. למעשה, התקשורת היא הבסיס לזוגיות יציבה. עליכם לשתף אחד את השני ברגשות, במחשבות ובתובנות. כאשר יש תקשורת טובה, כל צד ירגיש לומר את מה שעל ליבו ומנגד, הצד האחר יקבל ויכיל וגם יבין.

טיפ מס' 3 – מומלץ שיהיה מעגל זוגיות ומעגל נפרד לכל אחד

כאשר הזוגיות היא טובה, יש את המעגל המשותף של הזוגיות ויש גם מעגל נפרד לכל אחד מבני הזוג. כך כל אחד חיי את החיים שלו מעבר לזוגיות המשותפת. על כן, מומלץ  ורצוי ששני הצדדים ינהלו חיי עבודה וגם חיי חברה שאינם קשורים בהכרח לבן או בת הזוג.

טיפ מס' 4 – האושר של כל אחד מבני הזוג לא צריך להיות תלוי בזוגיות

רק כאשר כל אחד מבני הזוג מריגש מאושר גם ללא בן או בת זוג, אז תבוא זוגיות טובה וכזאת שתשפר את ההרגשה של כל אחד מבני הזוג.

טיפ מס' 5 – יש להתייחס למשברים

לפעמים, כאשר נמצאים בזוגיות, נוטים להתעלם ממשברים. אי אפשר לבנות בצורה הזאת בסיס חזק לזוגיות. אי אפשר גם לגרום לה לצמוח ככה. על כן, חשוב מאוד להיות בפיקוח על הזוגיות. אחד הדברים שיכול לעזור להציל את הזוגיות וגם לתת לה את מה שצריך הוא ייעוץ זוגי.

טיפ מס' 6 – אל תשכחו לוותר

נכון שזה נשמע אולי באנלי, אבל אחד הכללים החשובים והבסיסיים ביותר בכל זוגיות הוא היכולת לוותר. נכון שהרבה פעמים אתם מוצאים את עצמכם רוצים לומר את המילה האחרונה ויכול להיות שבחלק מהמקרים אתם גם תהיו צודקים, אבל ההתעקשות היא מיותרת והיא לא תוביל אתכם למקום טוב.

טיפ מס' 7 – פרגנו כמה שיותר

כאשר תפרגנו לאנשים האהובים ותאמרו לעצמכם שאתם רק מרוויחים מהשמחה של בן או בת הזוג, אתם כבר תראו שזה יעשה לא רק לכם טוב אלא גם לצד השני.

עוד
כתבות