תמונות יהלומים

תאריך

תמונות וציור יהלומים

יהלומים הם אבן החן המבוקשת ביותר עם מגוון רחב של שימושים. ערכם גדל בשנים האחרונות.

הדרך הנפוצה ביותר להבחין בין תכשיטי יהלומים מזויפים ליהלומים אמיתיים היא על ידי בדיקת ניקיון, משקל וצבע. לדוגמה, אם תכשיט מעונן מדי או בעל גוון שונה ממה שצריך, סביר להניח שהוא מזויף. יהלומים גם יקרים יותר מאבנים אחרות, כך שתוכל להשתמש בזה גם כאינדיקטור.

דרך נוספת להבחין בין תכשיטי יהלומים מזויפים ליהלומים אמיתיים היא על ידי בדיקת מספר תעודת GIA בגב הטבעת או השרשרת. מספר תעודת GIA יימצא על כל יהלום המאושר על ידי מעבדה עצמאית כגון GIA (המכון הגמולוגי). שהוערך ודירוג. היהלומים במעבדה, ה-GIA היא אחת המעבדות הגמולוגיות העצמאיות המכובדות ביותר בעולם. אם אתה שמאי יהלומים או תכשיטן וחושד שתכשיטים עשויים להיות מזויפים, הקפד לפנות לסוכנות אכיפת חוק כדי לדווח על כך.

מה ההבדל בין שרשרת יהלומים אמיתית ומזוייפת?

יהלומים אמיתיים קשים יותר מיהלומים מזויפים. בנוסף, הם גם יקרים ונדירים יותר מאשר מזויפים. יהלומים מזויפים עשויים מסוג אחר של חומר שאינו קשה כמו יהלומים אמיתיים.

ההבדל בין שרשרת יהלומים אמיתית לשרשרת יהלומים מזויפת הוא הניקיון של היהלום. הבהירות מתייחסת לכמה פגמים או פגמים יש בה. ליהלומים אמיתיים יש צלילות רבה יותר ממה שיש ליהלומים מזויפים, מה שמקל על הזיהוי שלהם בהשוואה ליהלומים האחרונים. כמה דרכים לזהות בקלות יהלום אמיתי הן על ידי בדיקת משקלו והשוואתו עם תכשיטים אחרים שבבעלותך, תוך חיפוש אחר ארבעת ה-Cs: קראט, חיתוך, צבע ובהירות.

חלק מהאנשים עלולים להתפתות לרכוש יהלומים מזויפים כי הם זולים יותר מיהלומים אמיתיים אבל זה לא מומלץ

4 הגורמים העיקריים שקובעים את ערכה של שרשרת יהלומים

יהלומים הם מצרך יקר ערך וארבעת הגורמים העיקריים הקובעים את ערכה של שרשרת יהלומים הם משקלה, הניקיון, החיתוך והקראט שלה.

ערכה של שרשרת יהלומים נקבע על ידי 4 הגורמים העיקריים: משקל, ניקיון, חיתוך וקראט. כל הגורמים הללו משפיעים זה על זה בצורה כזו או אחרת. לדוגמה, אם אתה קונה יהלום בעל ניקיון נמוך וקראט גבוה אז הוא יהיה שווה פחות מיהלום בעל ניקיון גבוה וקרט נמוך.

על מנת לקבוע את מחירה של שרשרת יהלומים כדאי לקחת בחשבון את כל 4 הגורמים הללו על מנת לקבל הערכה מדויקת כמה היא תעלה.

ארבעת הגורמים העיקריים הקובעים את ערכה של שרשרת יהלומים כוללים צבע, ניקיון, חיתוך ומשקל קראט. לבהירות ולצבע של יהלומים יש השפעה ישירה על מחירם. החיתוך גם ממלא תפקיד חשוב בקביעת מחירם של יהלומים מכיוון שהוא משפיע על האופן שבו ניתן לראות אור דרכם. משקל קראט הוא הגורם הרביעי שקובע את ערכה של שרשרת יהלומים מכיוון שהוא משפיע על כמות האור שניתן לראות דרכם וכן על גודלם בפועל.

זיהוי יהלומים מזויפים על ידי הסתכלות על תמונות יהלומים

יהלומים הם אחד מפריטי התכשיטים הפופולריים ביותר. הם משמשים לעתים קרובות כטבעות אירוסין ותכשיטים אחרים. יש הרבה יהלומים מזויפים בשוק ולכן יש צורך לזהות אותם לפני רכישתם.

אחת הדרכים לזהות יהלומים מזויפים היא על ידי התבוננות בתמונות יהלומים. ישנם דברים מסוימים שאתה יכול לבדוק כמו ניקיון, צבע וחיתוך של יהלום שיכולים לומר לך אם הוא אמיתי או לא. אם יש לך שאלות כלשהן לגבי הרכישה שלך, עליך ליצור קשר עם התכשיטן שמכר לך אותה או לבקר בחנות מוכרת לקבלת עזרה נוספת.

יהלומים הם אחד מפריטי התכשיטים הפופולריים ביותר כיום, כאשר אנשים רבים משתמשים בהם עבור טבעות אירוסין וסוגים אחרים של תכשיטים. כי יש כל כך הרבה יהלומים מזויפים בשוק, מזהים אבנים מזויפות

יהלומים הם החבר הכי טוב של ילדה, אבל אנשים רבים לרוב לא יודעים איך לזהות יהלום מזויף. לעתים קרובות אנשים קונים יהלומים באינטרנט מבלי לדעת אם האבן אמיתית או לא. למרבה המזל, יש כמה דרכים לדעת אם יהלום אמיתי או לא על ידי התבוננות בתמונות היהלום.

הצעד הראשון בזיהוי יהלומים מזויפים הוא לזהות את המאפיינים שלהם ולאחר מכן להשוות אותם עם המאפיינים הרגילים של יהלומים. לזיוף עשוי להיות חתך לא אחיד, כתמים עכורים וצבע צהבהב בהשוואה לאבנים אחרות. גם ליהלומים מזויפים יש ניקיון גרוע וניתן לשרוט אותם בקלות מבלי להשפיע על הברק שלהם.

5 דברים שאתה צריך לדעת על תמונות יהלומים

תמונות יהלומים הן דרך פופולרית לפרסום יהלומים.

עם זאת, יש 5 דברים שאתה צריך לדעת עליהם לפני שאתה ממשיך לקנות אחד.

 • לעתים קרובות משתמשים בתמונות של יהלומים כדי להראות את יופיו ונצנוץ של היהלום, אבל זו לא הדרך היחידה לפרסם אותם.
 • ייתכן שהתמונה צולמה על ידי מישהו אחר או יכולה להיות תמונת מלאי.
 • ייתכן שהיהלום שבתמונה אינו היהלום האמיתי שיימכר לך.
 • המחיר לתמונה של יהלום יכול להשתנות בהתאם למה הוא משמש וכמה זמן לקח ליצור אותו . ייתכן שתמונות יהלומים המשמשות להראות את היופי והניצוץ של היהלום אינן יהלומים אמיתיים.
 • חברות רבות משתמשות בצילום כדי לקדם את המוצרים שלהן. חברות מסוימות בוחרות להשתמש בתמונות מלאי, אך אחרות יצלמו תמונות משלהן או ישכרו צלם. תמונות מלאי הן תמונות שנוצרו למטרה מסוימת ועשויות לשמש למטרות פרסום או שיווק. תמונות של יהלומים עשויות להיות תמונות מניות שנרכשו מהחברה שיצרה אותם.

יהלום הוא אבן חן העשויה בדרך כלל מפחמן והיא החומר הקשה ביותר הידוע על פני כדור הארץ.

יהלום הוא אבן חן העשויה בדרך כלל מפחמן והיא החומר הקשה ביותר הידוע על פני כדור הארץ. ה'יהלום' סונתז לראשונה בשנת 1736 על ידי סר ויליאם גרגור, אשר גם זכה להמצאת תהליך ייצור יהלומים בכמויות גדולות.

למה צריך לצלם יהלומים בצורה מקצועית?

צילום מקצועי חשוב אם אתה רוצה לקבל את התמונות האיכותיות ביותר של היהלומים שלך. הסיבה לכך היא שאיכות התמונה תלויה באיזו תאורה ובמידת המסגרת שלה.

על מנת לצלם תמונות מקצועיות יש להצטייד במצלמה מתאימה, ציוד תאורה וחצובה. אלו הם חלק מהדברים הבסיסיים שיעזרו לך לצלם תמונות טובות יותר. של היהלומים שלך. צבע היהלום יושפע מגורמים רבים; הגורם החשוב ביותר הוא האור שהם נחשפים אליו.

אחד הגורמים הללו הוא חשיפה לאור טבעי, וגורם שני הוא אור מלאכותי שיכול לנוע מתאורת פלורסנט בחנויות ועד לסוגים שונים של תאורת צילום. גורם חשוב נוסף שיכול להשפיע על צבע היהלום הוא החיתוך שלו . צבע היהלום יכול להיות מושפע מהפרופורציות והזוויות של ההיבטים שלו.

לצלם יש אפשרויות רבות בכל הקשור לצילום. יש להם מגוון של עדשות וסוגי מצלמות שונים שיכולים לעזור להם לקבל את התמונות הכי מקצועיות שאפשר.

ישנם מספר סוגים שונים של מצלמות שצלמים יכולים להשתמש בהם, כולל:

 • מצלמות דיגיטליות
 • סרט 35 מ"מ מצלמות
 • מצלמות סרטים בפורמט בינוני
 • מצלמות בפורמט גדול
 • מצלמות סופר-8 פילם.

ציוד צילום מקצועי כולל:

 • עדשות
 • פילטרים
 • אורות
 • חצובות.

כיצד לבחור תמונות יהלומים לטבעת האירוסין שלך

תמונות יהלומים הן החלק החשוב ביותר בבחירת טבעת אירוסין. התמונות צריכות להיות ברורות ובהירות כדי להראות את יופיו של היהלום.

כאשר אתה מחפש יהלום, אתה יכול להשתמש בטיפים הבאים כדי למצוא את התמונה הטובה ביותר לטבעת שלך:

 • בחר תמונה שנמצאת בפוקוס ומראה את כל האבן.
 • תמונה עם תאורה טובה תמיד מועילה. נסו להימנע מצללים או מקורות אור מאחור, אם אפשר.
 • אם יש יותר מדי צבע בתמונה שלך, זה עלול להקשות לראות את הצבע והבהירות האמיתיים של היהלום.
  למידע מורחב בתחום של תמונות יהלומים נא לגשת לאתר

עוד
כתבות