תיקון דודי שמש בעיר מודיעין

תאריך

גד אור אנרגיות הם מומחים המאבחנים בעיות בדוד שמש וממליצים על הפתרון הטוב ביותר: תיקון דוד שמש קיים או החלפת דוד שמש בחדש. גד אור אנרגיות חימום וקירור אנרגיה הם המובילים במודיעין ביישומי אנרגיה סולארית לבתים ועסקים.

למרות שלרבים מלקוחותינו יש כבר דוד שמש במודיעין, התקנת דוד שמש אינה מצריכה מערכת סולארית קיימת. כל צרכני החשמל יכולים לקבל הנחה של 400 שקלים עבור התקנת מערכת שמשיות לחימום מים ולזכות בהלוואה סולארית בריבית נמוכה.

לאחר התקנת דוד שמש, יהיו לך פחות משימות תחזוקה מאשר במערכות חימום מים אחרות. אינסטלציה ורכיבים קונבנציונליים אחרים לחימום מים חמים דורשים תחזוקה זהה למערכות קונבנציונליות.

עלויות תיקון דוד שמש במודיעין

לאחר שדוד השמש שלך מותקן ומתוחזק כראוי נסה כמה אסטרטגיות נוספות לחיסכון באנרגיה כדי להפחית את חשבון המים החמים שלך, במיוחד אם אתה זקוק למערכת גיבוי. דודי שמש, הנקראים לפעמים מערכות חימום מים סולאריות, הם דרך חסכונית להשיג מים חמים לבית. למעשה, אתה יכול לקבל מערכת מים חמים יעילה לאקלים חם יותר, המסתמכת על אנרגיה סולארית ולא על חשמל או גז טבעי.

דודי שמש במודיעין זמינים עבור בתים באקלים חם אך מכיוון שהאקלים שלנו עדיין קריר יחסית, ייתכן שהאזור שלנו זקוק לשיטה יעילה יותר לחימום מים. מחממי מים אחסון מסורתיים מספקים לעתים קרובות גיבוי ועשויים כבר להיות חלק מחבילת מערכת סולארית.

במערכות אחסון בודדות, דוד הגיבוי משולב עם האחסון הסולארי במחסן. מכיוון שמערכת אחסון הקולטים המובנית כבר אוגרת מים חמים וגם אוספת את חום השמש, ניתן להשלים אותה עם דוד מים ללא מיכל או דוד מים לפי דרישה לגיבוי.

מי השתייה מחוממים לאחר מכן דרך חוטי נחושת לקולטי שמש ויורדים לתוך מיכלי אגירה. המשאבה מזרימה מים ביתיים לבית דרך קולט השמש. המים הקרים עוברים תחילה דרך קולט השמש, המחמם את המים מראש.

דוד שמש מורכב מקולט שמש בקר, מיכל אגירה עם גופי חימום, משאבה, שסתום כדורי מכני ומספר הגנות כולל הגנה מפני הקפאה. מערכת חימום מים סולארית פסיבית מורכבת ממיכל אגירה המכוסה בחומר שקוף כך שהשמש מחממת את המים. קולטי שמש שטוחים, אנרגיה תרמית סולארית, רכיבי מים חמים סולאריים, מערכות גג סולאריות, מיכלי אגירה באמייל למים חמים סולאריים וחשמליים, קיבולות מ-30 ליטר עד 300 ליטר.

גד אור אנרגיות מציעה את שירותי חימום המים החמים הביתיים המלאים ביותר עבור מתקנים גדולים כגון בתי מלון בתי נופש, בתי אב, אחוזות, בתים משותפים עד 10 קומות או יותר, בתי חולים, אכסניות, מתקנים צבאיים ומבני ציבור .

האם כדאי להחליף דוד שמש עם תקלה?

גד אור אנרגיות מתכננת, משלבת, מספקת ומתקינה מערכות חשמל סולאריות ליישומים מחוברים לרשת, חשמול כפרי, תקשורת, מערכות אבטחה, השקיה ועוד. אנו מתקינים מערכות סולאריות כבר למעלה מ-20 שנה, חוסכים בהצלחה אלפי דולרים לתושבים ולעסקים, תומכים בעצמאות אנרגטית ומפחיתים את פליטת גזי החממה.
לעוד מידע אודות תיקון דודי שמש בעיר מודיעין עליך לגשת לאתר

השרברבים הראשיים שלנו יעבדו איתך ועם התקציב שלך כדי לבחור את הפתרון הטוב ביותר עבור המצב שלך, כולל אפשרויות כמו שדרוגי מחממי מים תואמי Energy Star ומערכות סולאריות ומערכות ללא מיכל. גד אור אנרגיות עם למעלה מ-30 שנות הכשרה וניסיון מאפשרים לנו לתקן או להתקין כל מותג או דגם של דוד מים שתרצו להתקין בביתכם במודיעין.

בנוסף לשירותים טכניים והנדסיים גד אור אנרגיות מתמחה גם ברכיבי מערכת הגנת הסביבה וחומרי גלם כגון מודולי כוח סולארי, ממירי כוח רוח, תחנות כוח הידרו, בקרים, ממירים, כבלים ומחברים, סוללות, ספקי כוח , התקני הגנה, מערכות הארקה. חברה המתמחה בייעוץ, עיצוב, ייצור ושילוב מערכות משולבות המייצרות, מאחסנות ומספקות אנרגיה ירוקה ממקורות ירוקים כמו שמש, רוח, מים ועוד.

ביצוע תיקון דודי שמש בירושלים בעלות נמוכה

 

גד אור אנרגיות יעזרו לך לתאר ולקבל את הצרכים שלך על מנת למצוא את הפתרון הטוב ביותר שיש לנו. בחרו בחברה בעלת ניסיון בהתקנה ו- תיקון דוד שמש בירושלים ומכל סוג המערכת הדרוש לכם ותחזוקת האפליקציה לבחירתכם.

עבור מערכות פעילות נדון בדרישות השירות עם ספק המערכת ועיין במדריך למשתמש של המערכת. תחזוקה שוטפת של מערכות פשוטות יכולה להתבצע כל 3-5 שנים, רצוי על ידי קבלן סולארי. מערכות עם רכיבים חשמליים דורשות בדרך כלל החלפה של רכיב אחד או שניים לאחר 10 שנים.

גורמים רבים כוללים משאבי שמש אקלים, דרישות קוד בנייה מקומיות ושיקולי בטיחות; לכן, עדיף להתקין את המערכת שלך על ידי קבלן תרמו סולארי מוסמך. מדינות מסוימות דורשות רישיון תקף לאינסטלטורים ו/או קבלני שמש. עם זאת, קבלה לא צריכה להיות רק חריצות בכל הנוגע לתיקון.

עוד
כתבות