שכפול מפתחות – מה שצריך לדעת על ההליך

תאריך

שכפול מפתחות במרכז, שכפול שלט לרכב

שכפול מפתחות הוא תהליך העתקת המפתח המקורי הקיים ברשותכם או ייצור של מפתח חדש של מפתחות.

שיטת העתקת שכפול מפתחות היא אחד השילובים הפופולריים ביותר בשוק מכיוון שהיא מתפקדת בצורה יעילה יותר משיטות שכפול אחרות. יתר על כן, זה מעודד את המשתמשים לכתוב מילים על המפתחות שלהם כדי למנוע הונאה של עותק. הוא גם מונע שימוש לטווח קצר ומעניק תחושת קביעות על ידי הטבעה חזרה ל'מקור'.

התוצאה הסופית היא עותק מאושר, כלומר, המכונה לא רק מעתיקה את הטקסט בצורה מדויקת, אלא היא גם בודקת וחוזרת עליו שלוש פעמים כדי לוודא שהוא הועתק נכון.

שיטת ה-CNC מדויקת משמעותית משיטת שכפול המפתח. זה מאפשר למפעילים לייצר מפתחות שיכולים לשמש במגוון רחב של יישומים, בין אם זה באמצעות מכונות כרסום, מכונות חריטה בלייזר או אולי אפילו בחיתוך ידני וחבטות על קבצים.

מפתח חדש סובב והמפתח המפורר נגרר החוצה עם מכונה בהשראת Roboto. בשלב זה, ניתן להתאים את הצורה, הגודל והצבע של כל אות בדרכים שונות כדי להתאים לצרכים שלכם.

באילו מכונות זה מתבצע

השכפול נעשה על ידי כך שמוציאים את חומר הגלם מהמפתח באמצעות 2 מכונות שמובנים לעיבוד שבבי המשכפל מפתחות.

מכונות כרסום קונבנציונליות – מכונת כרסום קונבנציונלית היא מכונה המשמשת לחיתוך חומר, כגון נייר, מתכת ועץ. למכונת כרסום יש הרבה פונקציות שונות. לדוגמה, ניתן להשתמש בו כדי לחתוך חומרים שונים לגדלים וצורות שונות. אבל התפקיד החשוב ביותר של מכונת כרסום קונבנציונלית הוא לחתוך חומרים לחתיכות קטנות יותר. כאשר מכונת כרסום חותכת חומר, היא יוצרת חתיכות קטנות של חומר הנקראות "מחלקות".

מכונות כרסום בעלות בקרה ספרתית CNC – פעולות השכפול מתבצעות על ידי מחשב וללא מעורבות של העובד בשכפול המכני של המפתח. היא מבצעת פעולות חוזרות בדיוק גבוה והמכונה עצמה משמת בתחומים רבים כמו הנדסת מכונות בקרת איכות וייצור.

מה הן רמות סיווג של שכפול המפתחות

מניעת שכפול לא מורשה מתחלקת לרמות הבאות:

ללא הגנה –ניתן לייצא מפתחות ועדיין לעבוד כרגיל. חנויות אלו אינן יכולות לשכפל מפתחות, אך אם יש צורך בכך, הן מסוגלות לאחסן את הגולמיים ולעקוב אחריהם עם שירות שחזור מפתחות אתר מלא.

הגנה בינונית – השכפול מותר רק בחנויות המורשות על ידי יצרן או ספק הגלמים. חשוב בכניסה לחנות להצטייד בקבלות על מנת שהחנויות יישארו מאובטחות ככל האפשר. עם זאת, אם אתם קונים סחורה ללא קבלות ולוקח אותם הביתה מבלי להחזיר אותם, ייתכן שגם חנות זו לא תוכל להתמודד איתכם על פי החוזה שלכם, שכן היא לא תוכל לשלם עבור הסחורה הללו בדיוק כפי שקונה לא יכול לדרוש חשבונות שלא שולמו של הספק. כך אותו דבר בעסקי השכפול.

הגנה גבוהה – מפתח ייחודי המיוצר עבור לקוח אחד בלבד על ידי היצרן ועם אפשרויות מכירה נוספות. מדובר בייצור מיוחד שעלותו גבוהה מהייצור הגולמי הכללי. בנוסף, משתמשים שרוצים לשכפל מפתחות נוספים חייבים לבקש זיהוי זמני מהחנות. בנוסף לתחושה בטוחה יותר, זה מספק יתרון גדול למשתמשים שמקבלים גרסאות מותאמות אישית של מפתחות מסד הנתונים שלהם

הגנה גבוהה ביותר – חומר גלם שניתן לשכפל במחשבי המשתמשים בעלות קטנה יחסית. לא ניתן לשכפל אותו באופן מקומי והוא חייב באישור המפעל. בנוסף, משתמש צריך להירשם לכל ערכת מפתחות כדי להשיג אותו

בישראל שכפול מפתחות הוא חוקי, אולם מדובר בהפרה של חוקים נגד פיראטיות. כמו כן, אין כללים או תקנות חוקיות המונעות מהיצרן לייצר מפתחות משוכפלים ולאחסן אותם במתקני הייצור שלו.

איך תדעו איפה לשכפל את המפתח?

כאשר אתם מתבקשים לשכפל את המפתח שלכם זה לא עבודה שאתם אמורים לעשות אותה בחפיף, כאשר אתם מתבקשים לשכפל מפתח חשוב שתעשו את העבודה על הצד היותר הטוב ביותר, מכיוון שזה לא משחק אתם יכולים ליפול על מתחזים או על אנשים לא אמינים, ואז נמפתח שעשו לכם ישבר במנעול וזה יעלה לכם יותר להחליף את הצילנדר מאשר לעשות שכפול מפתח המקום אמין.

אז אם אתם מחפשים שכפול מפתחות במרכז אתם מוזמנים לברר עם חברת דיגו, המתמחה בתחומים האלה ומציעה גם שירותים אחרים כמו: תיקון שערים חשמליים, שכפול שלט לרכב ועוד…

לכל בעלי העסקים שרוצים לקחת את העסק שלהם לשלב הבא!

אתם מוזמנים להצטרף למהפכה העסקית של השנה!

קבלו גישה בלעדית וחינמית לסדרת הדרכות מקצועיות ופרקטיות, המועברות על ידי אלעד הדר – יועץ עסקי מוביל עם ניסיון עשיר של 23 שנים מחברת Success.

הצטרפו למעל 30,000 בעלי עסקים בישראל שהשתנו חייהם ושכבר נהנים מהידע הנרחב והכלים המעשיים שיעזרו לכם להצעיד את העסק שלכם קדימה.

אל תחמיצו את ההזדמנות לקבל את המפתחות להצלחה העסקית שלכם, וכל זאת – בחינם!

לחצו כאן עכשיו או בתמונה מתחת והתחילו את המסע שלכם להגשמת הפוטנציאל העסקי המלא שלכם!

 

עוד
כתבות

תפריט נגישות