שחזור מידע – כיצד לשחזר קבצים שנמחקו?

תאריך

5 מקרי שימוש מדהימים של שחזור נתונים

שחזור קבצים שנמחקו הוא אחת המיומנויות החשובות ביותר למומחה לשחזור נתונים. במאמר זה ריכזנו עבורכם 5 מקרים מדהימים של שחזור נתונים שיראו לכם את החשיבות של שחזור נתונים.

אובדן נתונים יכול לקרות לכל אחד, וחשוב להיות מוכנים לכך. להלן חמישה מקרים שבהם נתונים שוחזרו בהצלחה ממגוון מקורות.

שחזור נתונים הוא תהליך של שחזור נתונים מהתקן אחסון או מערכת שאינם ניתנים לקריאה עקב סוג כלשהו של אובדן נתונים.

ישנם מקרים רבים שבהם יכול להיות צורך בשחזור נתונים. הנפוצים ביותר הם: מחיקה בשוגג, תקלות חומרה והפסקות חשמל, פגיעה בקבצים וכשל בתוכנה.

הדבר הראשון שעליך לעשות כאשר אתה מתמודד עם אובדן נתונים הוא להפסיק להשתמש במכשיר או במערכת מכיוון שזה רק יחמיר את המצב. אז אתה צריך לקחת נשימה עמוקה ולנסות לא להיכנס לפאניקה מכיוון שישנן דרכים רבות שבהן ניתן לשחזר את הקבצים האבודים שלך.

#1 – תוכנת גיבוי נתונים IP: תוכנת גיבוי נתונים IP היא דרך מצוינת לשמור על הקבצים שלך בטוחים מכל סוג של אובדן נתונים. זה מאוד קל לשימוש וזה יהיה אוטומטית

אם יש לכם תקהל במחשב תוכלו להזמין מבוא – כוננים קשיחים חיצוניים

שחזור נתונים הוא תהליך של הצלת נתונים ממכשיר או מדיית אחסון שלא ניתן לגשת אליהם כרגיל.

כוננים קשיחים חיצוניים הם התקנים חיצוניים שניתן לחבר למחשב כדי לאחסן ולאחזר נתונים דיגיטליים. הם משמשים בעיקר למטרות גיבוי, כמו גם לאחסון כמויות גדולות של נתונים מחוץ למחשב.

ישנן סיבות רבות מדוע ייתכן שתצטרך לשחזר קבצים שנמחקו מכונן קשיח חיצוני. סיבה אחת עשויה להיות מחיקה בשוגג של קבצים חשובים. סיבה נוספת יכולה להיות אם ברצונך לשחזר תמונות או סרטונים ישנים מכונן קשיח חיצוני ישן שעמד ללא שימוש במשך שנים.

שחזור נתונים הוא מונח המשמש לתהליך של אחזור נתונים מהתקן אחסון שנפגם, פגום או פורמט.

כוננים קשיחים חיצוניים משמשים לרוב לשחזור נתונים. הם הטובים ביותר מבחינת מחיר ויכולת אחסון בהשוואה להתקנים חיצוניים אחרים כמו כונני USB.

הדבר הראשון שאתה יכול לעשות כדי לשחזר נתונים מהכונן הקשיח החיצוני שלך הוא להשתמש בתוכנת "שחזור קבצים" או "שחזור דיסק" שמגיעה עם מערכת ההפעלה שלך. אתה יכול להשתמש בתוכנות אלה כדי לסרוק את הכונן הקשיח החיצוני שלך לאיתור קבצים שנמחקו ולאחר מכן לשחזר אותם בחזרה למיקום המקורי או למיקום אחר במחשב.

הכלים הטובים ביותר לשחזור נתונים בשוק שתוכלו לנסות

שחזור נתונים הוא תהליך של הצלת נתונים בלתי נגישים מהתקני אחסון. זו יכולה להיות משימה מרתיעה לשחזר קבצים שנמחקו שאבדו מכל סיבה שהיא.

כדי לשחזר את הקבצים האבודים שלך, תזדקק לכלי לשחזור נתונים. ישנם כלים רבים שניתן להשתמש בהם למטרה זו, אך לא כולם יעבדו במכשיר שלך. הכלים הטובים ביותר לשחזור נתונים בשוק הם:

– שחזור נתונים של Stellar Phoenix (Windows)

– PhotoRec (Windows, Mac OS X ו-Linux)

– Recuva (Windows)

– TestDisk (Windows ולינוקס)

שחזור נתונים הוא תהליך חשוב שצריך להיעשות על בסיס קבוע. זה חיוני למי שמנהל עסק וצריך לשמור על בטיחות הנתונים שלהם. ישנם כלים רבים לשחזור נתונים זמינים בשוק והבחירה באחד עלולה להיות קשה. ריכזנו רשימה של כלי שחזור הנתונים הטובים ביותר שתוכלו לנסות, בהתאם לצרכים שלכם.

1) Disk Drill: Disk Drill היא תוכנה חינמית מצוינת לשחזור קבצים שנמחקו מדיסקים קשיחים וכונני הבזק של Windows או Mac. אתה יכול להוריד אותו מהאתר או למצוא אותו ב-App Store עבור מכשיר Apple שלך. לתוכנה יש ממשק אינטואיטיבי שידריך אותך בכל השלבים לפני תחילת הסריקה לאיתור קבצים שאבדו, מה שמקל על השימוש גם אם אין לך ניסיון קודם עם כלי שחזור נתונים.

2) ה

טיפים לבחירת התוכנה הטובה ביותר לשחזור קבצים עבור הצרכים שלך

כאשר אתה מוחק קובץ מהמחשב שלך, הוא לא באמת נמחק. זה פשוט הופך לבלתי נראה למערכת ההפעלה ועדיין קיים בכונן הקשיח.

אז מה אתה יכול לעשות אם אתה צריך לשחזר קובץ? הדבר הראשון שצריך לעשות הוא להפסיק להשתמש במחשב ולכבות אותו. זה ימנע כתיבה של נתונים חדשים על האזור שבו נמצא הקובץ שנמחק. לאחר מכן, הוצא את הכונן הקשיח וחבר אותו למחשב או למכשיר אחר שמותקנת עליו מערכת הפעלה תואמת. לאחר מכן תוכל להשתמש בתוכנה לשחזור נתונים כדי לסרוק קבצים שנמחקו ולשחזר אותם בחזרה לכונן הקשיח שלך.

נתונים הם אחד ההיבטים החשובים ביותר בחיי היומיום. זה יכול לשמש לאחסון כל דבר, החל מתמונות, למסמכים ועד לסרטונים. כאשר אנו מוחקים קבצים או תיקיות, הם לא יימחקו בפועל. הנתונים עדיין נמצאים במחשב שלך וניתן לשחזר אותם בעזרת תוכנית לשחזור קבצים.

ישנם סוגים רבים ושונים של תוכניות לשחזור קבצים שניתן לבחור מהן. להלן כמה טיפים לבחירת תוכנת שחזור הקבצים הטובה ביותר עבור הצרכים שלך:

– קחו בחשבון את המחיר: כדאי לשקול כמה תרצו להשקיע בתוכנית לשחזור קבצים לפני קבלת החלטת רכישה. כדאי גם לזכור שתוכניות זולות יותר מגיעות לרוב עם תכונות ותמיכה מוגבלות

– הערכת התכונות: עליך לוודא שאתה מחפש תכונות ספציפיות לפני כן

למידע נוסף על כל נושא המחשבים כנסו לאתר פורטל מחשבים https://ybtech.co.il/

לכל בעלי העסקים שרוצים לקחת את העסק שלהם לשלב הבא!

אתם מוזמנים להצטרף למהפכה העסקית של השנה!

קבלו גישה בלעדית וחינמית לסדרת הדרכות מקצועיות ופרקטיות, המועברות על ידי אלעד הדר – יועץ עסקי מוביל עם ניסיון עשיר של 23 שנים מחברת Success.

הצטרפו למעל 30,000 בעלי עסקים בישראל שהשתנו חייהם ושכבר נהנים מהידע הנרחב והכלים המעשיים שיעזרו לכם להצעיד את העסק שלכם קדימה.

אל תחמיצו את ההזדמנות לקבל את המפתחות להצלחה העסקית שלכם, וכל זאת – בחינם!

לחצו כאן עכשיו או בתמונה מתחת והתחילו את המסע שלכם להגשמת הפוטנציאל העסקי המלא שלכם!

 

עוד
כתבות

תפריט נגישות