שואב אבק ידני מומלץ

תאריך

שוקל 1.9 פאונד, שואב האבק הידני של BLACK+DECKER הוא קומפקטי וקל לנשיאה לאחר ניקוי ואחסון. ביקורות חיוביות משבחות את העיצוב המעולה של המוצר, במיוחד הזרבובית המסתובבת והשאיבה החזקה. לקוחות מרוצים משבחים את השואב הידני הזה של BLACK + DECKER לאיסוף שיער של חיות מחמד, ניקוי קל ונוחות.

ביקורות שיבחו את יכולתו של השואב לנקות שטיחים

תוך ציון שה-Kenmore Elite 31150 אסף כמעט את כל הפסולת, אפילו על רצפות חשופות. ביקורות רבות על ה-Shark Navigator Lift-Away NV352 מצביעות על היניקה המצוינת שלו הן בשטיח והן ברצפות חשופות. השואב קצת כבד ולא נוח כמו מעמדים אחרים, אבל מנקה היטב את הקצוות.

אין מחוון סוללה על שואב האבק Shark UltraCyclone Pet Pro+ עצמו

כך שיכול להיות קשה להעריך כמה כוח נשאר לך בעת השימוש בשואב האבק, אבל אתה תעריך את משקלו הקל והעיצוב האלחוטי. אם לא תשמור עליו טעון בשקידה, בהכרח תגלה שהסוללה של שואב האבק האלחוטי שלך מתה בדיוק כשאתה צריך אותה כדי לנקות בלגן בלתי צפוי. שואב האבק הידני ללא שקיות קל משקל: שני קילוגרמים בלבד! – והוא אלחוטי, כך שתוכל להשתמש בו בקלות בבית.
לעוד מידע על שואב אבק ידני מומלץ באפשרותך לגשת לאתר vacuums.co.il

אם בבית שלך יש מדרגות ארוכות עם שטיחים

שואב אבק אלחוטי עשוי להיות ההימור הטוב ביותר שלך. אם יש לכם שטיח מקיר לקיר בבית, תצטרכו להגדיל מעט את התקציב שלכם לשואב אבק איכותי בשל מערכות המברשות המסתובבות המורכבות והיקרות יותר הדרושות לניקוי שטיחים ושטיחים עבים יותר. מצא שואבי אבק אלחוטיים ותרמילים קלים לשימוש לניקוי מקיר לקיר, כמו גם שואבי אבק DuoClean עם שתי מברשות ויניקה נוספת לרצפות עץ ושטיחים.

יהיו צרכי המשפחה שלך אשר יהיו

אנו בטוחים שאחד מקלסרי שואב האבק הטובים ביותר שלנו יעבוד בשבילך. אם כל מה שאתה רוצה הוא מכונת ניקוי נקודתית קומפקטית, קרא את הסקירות שלנו על שואבי האבק הידניים הטובים ביותר המפורטים בסדר אלפביתי כאן. כדי לקבוע את שואבי האבק הניידים הטובים ביותר, אריקה פויסיס, תורמת למגזין The Spruce מאז 2017, המתמחה במכשירי חשמל ביתיים גדולים וקטנים, סקרה את המאפיינים של כל דגם שנבדק במעבדה ובבית על ידי בודקי המוצרים שלנו.

אם אתם מחפשים שואבי אבק אחרים באיכות מעולה

תהיו בטוחים שמעבדת הניקיון GH בודקת את כל סוגי השואבים, משואבי סל ועד שואבי אבק רובוטיים ושואבים זקופים. כמו כן אנו בודקים את כל סוגי השואבים לנוחות השימוש וניקוי/ריקון, יכולת תמרון, משקל וחיי סוללה של שואבי אבק אלחוטיים. שואב אבק Optimus Prime זה לא רק עושה את העבודה הכפולה של ניקוי רצפות, אלא גם עובד כשואב אבק זקוף, אלא גם הופך לשואב אבק מיכל עם מספר אביזרים לניקוי במקומות שקשה להגיע אליהם.

תמצא את עצמך מחפש את Bissell AeroSlim שוב ושוב

כדי לנקות פסולת, שיער, אבק ושאר פסולת קטנה. אם אתה צריך את הגמישות לנקות נזילות נוזלים תכופות, שואב האבק הידני של Dirt Devil Quick Flip יבש/רטוב הוא בחירה מצוינת. שואב אבק עם זיפים גסים ומקצף (דגמים רבים יכולים לעשות זאת) נהדרים להסרת הלכלוך היבש הזה מהמוך, אותו ניתן לנער ממשטח השטיח ולשאוב.

שואבי אבק זקופים עובדים היטב על שטיחים סינתטיים (ניילון

אולפין או פוליאסטר), ולאנשים רבים יש גם אפשרות לכבות את המברשת הסיבובית לרצפות חלקות. רבים מהם נמכרים לשימוש יומיומי וניתן לנקות אותם עם שואב ביתי באיכות טובה עם הזיפים הרכים והרכים שהוזכרו זה עתה. שואב כף יד טוב לא יחליף קופסת שימורים בגודל מלא כשמדובר בניקוי עמוק, אבל הוא שימושי להתמודדות מיידית עם שפיכות נוזלים, סימני לכלוך ושיער של חיות מחמד שנדבק כמעט לכל דבר. שואב האבק הידני של Bissell מגיע עם שלושה אביזרים לניקוי שיער חיות מחמד מרהיטים וריפודים, כולל כלי חריצים, מברשות ריפוד ומברשת חשמלית קטנה.

שואב האבק הידני BLACK+DECKER עם חריצים ארוכים מקל על ניקוי פינות והגעה למקומות שקשה להגיע אליהם

פסק דין סופי הבחירה המובילה שלנו כשואב כף יד היא שואב BLACK+DECKER Cordless Lithium Handheld, שהבודקים שלנו דירגו בשל כוח היניקה החזק והעיצוב האלחוטי שלו. כמו כן, Dyson Convertible זה מעט כבד יותר משואבי אבק ידניים אחרים בשוק, כך שהידיים שלך עלולות להתעייפות לאחר שימוש ממושך, במיוחד בעת ניקוי קורי עכביש עם שואב אבק לרכב BLACK + DECKER Flex בגובה. אני מקווה שלעולם לא תצטרכו לנקות מרתף לח עם ה-iLife V3s Pro, אבל אם כן, הוואקום הרטוב והיבש של DeWalt 9 ליטר (DXV09P) הוא השואב הטוב ביותר לעבודה.

גודלו הקומפקטי למדי והביצועים המעולים על רצפות חשופות הופכים אותו לאחד משואבי האבק הטובים ביותר שבדקנו מתחת ל-$100

כאשר בוחנים שואב כף יד, מאפיינים חשובים שיש לקחת בחשבון הם משקל השואב, שכן הוא יקבע כמה קל לשאת אותו בחלל, חיי הסוללה (אם זה דגם אלחוטי), והאביזרים הנלווים אליו.

שואבי אבק עם פחים גדולים לא צריכים להתרוקן לעתים קרובות כל כך

לא משנה באיזה שואב אבק ללא שקיות אתה משתמש, הוא עדיין צריך לפנות את המיכל מאבק, אלרגנים ולכלוך שאתה מסיר בזהירות מהבית שלך, ואז לזרוק אותו לתוך משהו כדי שתוכל לזרוק אותו. ה-SurfaceSense Pet Vacuum כולל ארגז חול עם לחיצה קלה לריקון אחד ומערכת הגנה על אלרגנים SmartSeal ללכידת אבק עדין ואלרגנים תוך כדי ניקוי.

עוד
כתבות