קונה טרקטורים לפירוק – כל המידע שאתם צריכים לדעת

תאריך

כמה זמן לוקח לפרק טרקטור

זו שאלה קשה, שכן היא תלויה בגורמים רבים. מהרגע שאתה מתחיל ועד לזמן שאתה מסיים, זה יכול לקחת בין כמה דקות לשעה, או אפילו יותר.

הזמן הממוצע שלוקח הוא כ-10 דקות, אבל יש כאלה שלוקחים פחות מ-5 דקות ואחרים שלוקחים יותר משעה.

מדריך מהיר על היתרונות של קנייה ושימוש בטרקטורים ברחבי הארץ

מילות מפתח: טרקטור בפריסה ארצית, יתרונות השימוש בטרקטורים בפריסה ארצית

טרקטורים משמשים למטרות רבות ומשמשים במגוון תעשיות. הם מיטיבים עם חקלאים, מעצבי נוף, אינסטלטורים, חברות בנייה ועוד.

על מנת להפיק את המרב מהטרקטור שלך, ודא שאתה קונה את הטרקטור המתאים לצרכים שלך. לדוגמה, אם אתה חקלאי שמעוניין להשתמש בטרקטור שלך עבור ציוד חקלאי או מעצב נוף המעוניין להשתמש בו בשטח, כדאי לך ללכת על דגם גדול יותר.

הנה סקירה כללית של כמה יתרונות של שימוש בטרקטורים בפריסה ארצית:

 • שיפור איכות החיים

 • יותר זמן למשפחה ולחברים

 • יותר זמן בחווה או בגינה

 • יעילות משופרת

5 דרכים לקנות את הטרקטור המתאים לפירוק ציוד

 1. חקרו את הטרקטור שאתם מעוניינים לרכוש

  טרקטורים הם חלקי מכונות שלא יסולא בפז. הם משמשים ברחבי העולם לחקלאות, בנייה ואפילו פינוי שלג. לכל טרקטור תכונות ויתרונות שונים שיתאימו בצורה הטובה ביותר לצרכים שלך. לפני שאתם מבצעים רכישה, חשוב לקונים פוטנציאליים לחקור לעומק את תכונות הטרקטור הרצויות להם.

 2. גלה אילו תכונות חשובות לך

 3. קבע את התקציב שלך לרכישה

 4. בחרו עוסק בעל מוניטין טוב באיכות ובשירות

 5. קנה מסוחר המציע אפשרויות מימון

4 טיפים לרכישת משאית טובה לפירוק ציוד

תהליך פירוק הציוד הוא תהליך מורכב וחברות צריכות להיזהר באופן שבו הן רוכשות משאיות למטרה זו. הנה כמה טיפים לקניית משאית טובה לפירוק ציוד:

 1. ודאו כי למשאית יש מיטה רחבה ויכולה להכיל חפצים גדולים.

  מיטת משאית היא החלק ברכב שמחזיק את המטען בעת הובלתו. גודלה וצורתה של מיטת משאית תלויים בסוג התחבורה לה משמשת המשאית. לדוגמה, במכונית רגילה, מיטת מכונית תהיה קטנה יותר מזו של רכב שטח או טנדר בגודל מלא.

 2. קחו בחשבון את קיבולת המשקל של המשאית וכן את הגודל הכללי, האורך, הרוחב, הגובה ובסיס הגלגלים שלה.

  למידע מורחב בתחום של קונה טרקטורים לפירוק נא לגלוש לאתר

  כשמדובר במשאיות ומטענים כבדים, הגודל כן קובע. ישנם גורמים רבים שנכנסים לחישוב קיבולת המשקל של משאית, כולל מידות כוללות ומספר הגלגלים. בעת קביעת קיבולת המשקל של משאית, חשוב לחשוב איזה סוג של מטען יועבר ברכב.

 3. ודא שיש לך מספיק מקום לטעון ולפרוק את הציוד שלך ללא צורך בגיבוי

  חשוב לוודא שיש לך מספיק מקום לציוד שבו תשתמש. כדאי שיהיה לך אזור בטוח ורחב לביצוע פריקת וטעינת כל הציוד שלך.

 4. אם אינך בטוח לגבי סוג תוכנית השירות

  ישנם שני סוגים של שירותים: גז וחשמל. חשמל הוא החיווט שמפעיל את הבית שלך, בעוד שגז הוא הדלק שמניע את המכשירים שלך.

סוגי טרקטורים המתאימים ביותר לפירוק

ישנם סוגים רבים ושונים של טרקטורים בחוץ, וחשוב לדעת איזה מהם כדאי לקנות.

טרקטורים בגודל מלא: אלו הם סוג הטרקטור הנפוץ ביותר שכן ניתן להשתמש בהם למגוון רחב של משימות. יש להם את הכוח והגודל להתמודד עם עבודות קשות כמו חריש, עיבוד וכיסוח. הם גם מעולים לעבודות גדולות כמו בניית אסמים או מוסכים חדשים.

טרקטורים בגודל בינוני: טרקטורים בגודל בינוני משמשים בדרך כלל בפעולות קטנות יותר שבהן המהירות אינה בראש סדר העדיפויות או שבהן המקום מוגבל. ניתן להשתמש בטרקטורים אלה למשימות קטנות יותר כמו גינון וניקוי פסולת מאתרי בנייה.

מחפשים קונה טרקטורים לפירוק מומלץ בישראל? היכנסו לאתר הבית של קונה רכבים לפירוק

מידע חשוב על מכירת רכבים מפורקים

רכבים עם לוחיות רישוי שפג תוקפם ואינם ראויים לשימוש, או שלא ניתן להחזיקם במצב נהיגה, כדאי לבדוק האם ניתן למצוא רוכש רכב לפירוק.

לפי הסיפור, מכונית עם לוחית רישוי שאינה מתאימה או שאינה ניתנת לשמירה במצב נהיגה, תהיה שווה יותר מפורקת מאשר כולה. הסיבה לכך היא שהרכב עדיין יכול לשמש כחלקי חילוף במקום להישמט. הוא יכול גם לעשות שימוש בגרוטאות המתכת שלו. ברוב המקרים, ניתן למצוא קונים לפירוק מכוניות אלו ולמצוא להן ערך לעת עתה.

גרוטאות מתכת היא משאב רב ערך עבור תעשיות רבות בישראל. מכוניות, משאיות ואופנועים ממוחזרים כולם לחלקי חילוף עבור כלי רכב אחרים באותה קטגוריה. מכירת החומר הזה גם מסירה מכוניות לא רצויות מכבישי ישראל, מפחיתה זיהום וחוסכת זמן.

מכירת רכבים להריסה מפחיתה את מספר כלי הרכב בכבישי ישראל. היא גם נותנת מענה לבעלי רכב שרוצים להיפטר מרכבים ישנים או לא בשימוש וניתן לעשות זאת בצורה ידידותית לסביבה. והיא מספקת פלדת מתכת לארץ, שהיא חיונית בתהליך הייצור.

חשוב להודיע ​​לאגף הרישוי במשרד התחבורה על ביטול רישיון הרכב. ניתן לעשות זאת לאחר הגעת הרכב לחניון לפירוק והוא נמצא בידי גורם מוסמך לרכוש את הרכב המפורק ולרשום אותו על שמו. לרוב קונה הרכב המפורק יכול לטפל בזה עבורכם. אבל אתה צריך לוודא שזה אכן יקרה.

לאחר פירוק הרכב, הבעלים יכול לפרק אותו בעצמו או להזמין מכונאי שיעשה זאת. במידת האפשר, החלקים המשומשים שהושלכו ונגרטו עשויים להיות ספקי חלקי חילוף משומשים העוסקים בתיקונים ושיפוצים בתעשייה. אם מנוע עדיין מתפקד, הם יכולים להשתמש בו.

אנשים רבים מעוניינים לקנות מכוניות חדשות וחלקי חילוף לרכב, והתעשייה הזו צומחת. דוח זה בוחן את תעשיית הרכב, כולל מגזרי המפתח כגון מכירות של רכבים וחלקי חילוף ושירות לרכב.

אך לשם כך, על בעל הרכב המפורק להציג את שטר הבעלות על הרכב. זו סיבה נוספת מכיוון שעליכם לוודא שהעברת הבעלות תתרחש כאשר הרכב נמכר לפירוק. כמו כן, חשוב שרוכש הרכב יהיה סוחר רכב מורשה משרד התחבורה.

אם יש לך טרקטור שצריך חלקים

הקפד ליצור קשר קודם עם קונה טרקטורים לפירוק, אולי יש לו את מה שאתה מחפש. אנו ממליצים להשתמש ולעקוב אחר מדריך שירות טוב עבור יצרן ודגם הטרקטור שלך לקבלת התוצאות הטובות ביותר. לאחר שזיהיתם את החלק שצריך להחליף, אנא רשמו את המותג והדגם של הטרקטור יחד עם תיאור החלק וכל הפרטים המזהים כמו מספר השברים, מספר השיניים, גודל וכו' כדי לעזור לנו להבטיח שאנחנו קבל את החלק הנכון עבור הטרקטור שלך.

לאחר פירוק הטרקטור, כל החלקים מזוהים ונבדקים כדי להבטיח שהם עומדים בתקני האיכות הגבוהים שלנו.

קונה טרקטורים לפירוק קונה הטרקטורים הללו ממכירות פומביות להצלת טרקטורים

מאנשים שאינם צריכים עוד את הטרקטור הישן שלהם וממקורות אחרים. טרקטורים אלו מאוחסנים בצורה מאובטחת באולם התצוגה שלנו, ומחכים לבעלים החדש שלהם. בתוכנית ההשכרה שלנו ישנם טרקטורים של מותגים שונים.

כאשר קונים חלקים משומשים

חשוב מאוד למצוא חברה מנוסה עם מוניטין של ייצור חלקים איכותיים וזה מה שתמצאו בוונגרס במיירסטאון. אתה יכול להשיג חלק משומש של וונגרס לדלת הכניסה שלך הרבה יותר מהר מאשר לחכות לחדשים מיצרנים כמו ג'ון דיר או קובוטה – כך אתה חוסך כסף ומחזיר את הטרקטור שלך לשטח הרבה יותר מהר.

בממוצע, מפעיל פרטי יכול לחסוך בין 50% ל-75% ברוב החלקים והרכיבים בקניית ציוד משומש. כמו כן, ניתן לשכור את הטרקטורים או המכונות החקלאיות שלנו לתקופה מסוימת במחירים תחרותיים.

עוד
כתבות