עיצוב פנים לחנויות בגדים – על מה חשוב לשים דגש?

תאריך

עיצוב פנים לחנויות בגדים

עיצוב חנות בגדים הוא תהליך שצריך לעשות בליווי של בעלי מקצוע מתאימים כמו, מעצב או מעצבת פנים המתמחים בעיצוב חנויות. במסגרת התהליך, תצטרכו גם לבחור את מתקני התצוגה המתאימים.

כיום, יש מגוון רחב של מתקני תצוגה הנמכרים על ידי חברות ברחבי הארץ. אחת מבין החברות המובילות היא חברת ריג'נסי המתמחה בעיצוב ותכנון של מתקני תצוגה לחנויות. הזמינו במרוכז את כל הציוד לחנות בגדים ישירות מהחברה.

הצגת הבגדים בחנות

בגדים הם פריטים שתוכלו להציג אותם בכל מיני צורות. תוכלו להניח אותם מקופלים זה על זה ותוכלו לתלות אותם. כמו כן, תוכלו גם להניח אותם על מתקן מדפים מעוצב, על שולחן מעוצב, על מדפים שקופים או אפילו על דלפק ייעודי. כמו כן, אפשר לתלות אותם על מתלה מודולארי או לתלות על מתלה בגובה קבוע.

שימו לב לחומרי הגלם מהם עשויים מתקני התצוגה שבחרתם וכמו כן שימו לב למידות ולעובי שלהם. כל אלה יכולים להשפיע משמעותית על האווירה בחנות, על העיצוב שלה וכמובן על האטרקטיביות שלה.

השקיעו בחלון הראווה

חלון הראווה הוא כרטיס הביקור של החנות. זהו הדבר הראשון שהמבקרים רואים. על כן, מומלץ להציג בו פריטי לבוש מובילים, כאשר אלה יחולקו לקטגוריות. כלומר, יהיו פריטי לבוש מובילים מקטגוריית הנשים, הגברים והילדים. אל תעמיסו יותר מדי פריטי לבוש בחלון הראווה. אגב, אפשר ורצוי להיעזר במערכות תצוגה תלויות. מדובר על פתרון תצוגה עיצובי וכזה שלא יוצר עומס על העין וגם מהווה מעין במה להצגת הפריטים.

פריטי לבוש נמכרים

יש לזהות איזה פריטי לבוש הם מוצרים מנצחים ובהתאם להציב אותם ישר אחרי הכניסה לחנות. כך תוכלו להבטיח שהלקוחות שמבקרים בחנות יישארו בה ואף יבצעו רכישה.

נקודת מיקוד למשיכת תשומת הלב של הלקוחות

יש לבחור אלמנט עיצובי שישמש כנקודת מיקוד שתמשוך את תשומת הלב של המבקרים בחנות. לדוגמה, אפשר להשתמש בקיר מחורץ דקורטיבי ולהציג בו את פריטי הלבוש בצורה מאורגנת.

אם יש מספיק מקום בחנות, תוכלו לבחור כמה נקודות מיקוד כאלה.

תכננו את התצוגה בהתאם לשטח החנות

עליכם לדעת את הגודל של החנות והחלוקה בה ובהתאם לכך להשתמש בפתרונות תצוגה מתאימים. אלה צריכים לאפשר תצוגה אופטימאלית של הפריטים וגישה נוחה ללקוחות. ההמלצה היא להיעזר בפתרונות מודולריים. הם גם מספקים גמישות גבוהה וגם אפשר להתאים את התצוגה לכל סוג של חלל.

טיפים שימושיים מתחום עיצוב פנים לחנויות בגדים

להלן הטיפים:

  • יש להתאים את עיצוב החנות לקהל היעד. לדוגמה, אם מדובר על חנות בגדי ילדים, אז יש עדיפות לשימוש בצבעים כמו, ורוד, תכלת וכו'.
  • יש להשקיע בשלט של החנות ולציין בו מה מוכרים בה. כך יהיה אפשר לסייע לעוברים בקרבת החנות, להבין באיזו חנות מדובר ואיזה בגדים היא מוכרת.
  • יש לשנות מדי פעם את הסדר של הפריטים בחנות.

איך העיצוב של החנות יכול להשפיע על המכירות שלה?

חשוב לדעת שיש קשר ישיר בין עיצוב החנות למכירות. כאשר החנות מאורגנת בצורה טובה, אז ללקוחות קל יותר למצוא את הפריטים שהם מחפשים ועל כן חווית הקנייה הופכת לטובה יותר. ככל שחווית הקנייה תהיה טובה יותר, כך גם הלקוחות ירצו לחזור לחנות שוב ולבצע רכישות. על כן, יש להשקיע כמה שיותר בעיצוב של החנות.

עוד
כתבות