סיבות להתקנת מערכת סולארית על הגג

תאריך

מערכת סולארית

התקנת מערכת סולארית היא אחת ההשקעות הבטוחות והרווחיות ביותר. מדובר על ייצור חשמל מאנרגיית השמש. אם יש לכם גג, יש לכם 3 סיבות להתקין מערכת סולארית ולקבל מדי חודש כסף. מדובר על הכנסה פאסיבית לכל דבר. המשיכו בקריאה וקראו את הסיבות להתקנת המערכת. הכתבה בשיתוף עם חברת סולארייז המתקינה מערכות סולאריות

סיבה מס' 1 – צ'ק מחברת החשמל בכל חודש

תסכימו איתנו שעדיף לקבל כסף מחברת החשמל על חשמל שאתם מייצרים ומוכרים לה, מאשר לשלם על חשמל שאתם צורכים. כיום, אפשר למכור חשמל לחברת החשמל בתעריף קבוע מראש ל-25 שנים. כל זאת תודות לתקנות שהוציאה חברת החשמל בשנת 2016. עכשיו אתם בטח שואלים מה עדיף. האם לייצר חשמל לשימוש עצמי ולקבל אותו חינם או אולי לבצע מכירה של כל תוצרת החשמל שיש לכם? התשובה היא שהדבר תלוי בנסיבות שלכם. למעשה, חברת החשמל נותנת לכם את האופציה לבחור האם לייצר את החשמל לשימוש עצמי ואת העודפים למכור לה או שאולי למכור את כל החשמל לחברת החשמל.

על מנת שתוכלו לעשות את הבחירה הנכונה, מומלץ מאוד להתייעץ עם חברה שהיא מומחית בתחום. קחו בחשבון שאם יש לכם גג של עד 200 מטר, אתם תוכלו להקים מערכת בהספק של 15 קילו וואט. את החשמל תוכלו למכור על פי תעריף של 48 אגורות לקוט"ש. קחו בחשבון שאם אתם רוצים להשתמש בגג של העסק שלכם ומדובר על גג של עד 1000 מטר, אתם תוכלו להקים עליו מערכת בהספק של עד 100 קילו וואט. את החשמל תוכלו למכור על פי תעריף של 48 אגורות לקוט"ש.

סיבה מס' 2 – ההשקעה הכי טובה שתעשו

כאשר מדובר על הגג, לא חשוב אם של הבית הפרטי או של העסק שלכם, הרי שמדובר על נכס פאסיבי שתוכלו להשתמש בו וזאת על מנת לייצר הכנסה גדולה ומשמעותית. ההתקנה הופכת לכדאית עוד יותר בארץ, כי יש לנו כ-330 ימי שמש. ימים שבהם השמש קופחת על הגג.
לכן אפשר לנצל זאת ולהקים מערכת סולארית. מדובר על השקעה עם רווח של כמה מאות אלפי שקלים, עם תשואה של כ-15 אחוזים למשך 25 שנים ועם מימון מלא מהבנק. 

סיבה שלישית – לא צריך לעשות כלום

התקנת המערכת אינה פרויקט מתיש ומייגע. כמו כן, חברת החשמל הסירה המון חסמים ועל כן תהליך התקנת המערכת הפך פשוט וגם מהיר. כמו כן, חשוב מאוד לבחור חברה מומלצת ומנוסה שתיתן לכם שירות מהשלב ההתחלתי ועד השלב הסופי וכמובן גם תספק שירות תחזוקה שוטפת. כמו כן, החברה גם צריכה לייצג אתכם מול חברת החשמל וגם מול הרשויות השונות. כך שבגדול, אתם לא צריכים לעשות כלום. החברה שבחרתם כבר תדאג לרישוי המערכת, לתכנון חשמלי וסולארי, להתקנה ולחיבור מערכת הניטור לאינטרנט.

עוד
כתבות