ניקיון לבית חדש מקבלן

תאריך

תן ל-Housekeeping Maid Easy להביא אותך הביתה מהר יותר עם שירות ניקיון הבית של Housekeeping Maid Easy שהושק לאחרונה. Housekeeping Maid Easy חוסכת לך זמן ומוציאה את הלחץ מניקיון הבית שלך כדי שתוכל להתמקד בדברים אחרים. צוות Housekeeping Maid Easy מבצע ניקוי יסודי ויסודי להסרת לכלוך ואלרגנים שנותרו מעבודות הבנייה. הניקוי ללא רבב שלנו מסיר כל חלקיק אבק כך שמשפחתך תוכל ליהנות ממרחב מחיה נקי ובריא.
למידע נוסף אודות ניקיון דירה חדשה נא להעיף מבט ב- vipcleaning.co.il

צוות מומחי ניקיון הבית של Radiant ינקה ביסודיות את הבית הישן או החדש שלך לפני שאתה נכנס לגור

כדי לוודא שהכל במצב מושלם עבורך ועבור משפחתך. על ידי התייחסות לביתכם כאילו ניקיון ביתי קורן היה שלנו, נוכל להבטיח שהדברים הקטנים יטופלו ותישארו עם הבית הנקי ביותר שראיתם אי פעם. אנו מנקים בקפידה את הבית החדש או הישן שלך באמצעות גישה זו כדי להפוך את המעבר שלך לחלק וללא מתח ככל האפשר. ניקוי הבית קורן מציע ניקיון יסודי של הבית שלך הן בתוך הבית והן מחוצה לו כדי באמת לגרום לבית החדש או הישן שלך לזרוח.

ניקוי הבית קורן מבטיח שכל פינה מנוקה

כדי לשמור על הבית הנוכחי שלך ללא רבב. בין אם הבית הקודם או החדש שלכם חדש או מטופח יחסית וזקוק לניקיון כללי, או ש"גרנו בו" מאוד וזקוק לניקיון עמוק יסודי מלמעלה למטה, ניקיון הבית רדיאנט יכול לעשות הכל. ניהול הניקיון יכול לעבוד ישירות עם הקבלנים שלך על מנת לספק ניקיון מקצועי בסוף תהליך הבנייה, לפתור כל בעיה או בעיות בלתי רגילות ולהבטיח שהחלל שלך ראוי למגורים ואטרקטיבי. שמירה על ניקיון שאר הבית לאחר הבנייה בסופו של דבר, מה שאנו כוללים בניקיון לאחר שיפוץ יהיה כל מה שנדרש כדי לגרום לחלל שלך להיראות מזמין ונקי.

רהיטים

חלונות וארונות חדשים מגיעים עם מדבקות ותגים שיש להסיר ולנקות במסגרת הניקיון שלאחר הבנייה. בין אם עברתם דירה או נשארתם בבית במהלך השיפוץ, תצטרכו לבצע ניקיון יסודי לאחר הבנייה לאחר שהארגז האחרון מונח ומריחת השכבה הסופית של הצבע. אם אתם לקראת סיום פרויקט בנייה גדול, כמו בית חדש, יש כמה ניקיון חשוב שצריך לעשות לפני שהוא מוכן להיכנס. ברוב המקרים, לא תצטרכו לדאוג לגבי עלויות הניקיון לביתכם החדש, שכן הניקיון יעשה על ידי קבלן הבניין הכללי וייכלל במחיר הנכס.

העלויות גבוהות יותר מניקוי לאחר שיפוץ מכיוון שהעיצוב החדש משאיר יותר פסולת לנקות ולהסיר

בקיצור, אתה יכול לשלם עד $2,400 עבור פרויקט ניקיון חדש לאחר בנייה הכולל ניקיון מלא של הנכס, שירותי פינוי אשפה, ניקיון חיצוני וניקוי קוסמטי. העלות הממוצעת לשעה של שירותי אבק לאחר בנייה היא בין 20 ל-$50 לעובד, כאשר פרויקטים רבים דורשים לפחות שמונה שעות ולפחות שני עובדים. במקביל, העלות הממוצעת של ניקיון מגורים היא בין 500 ל-800 דולר.

עלות הניקיון הממוצעת לאחר הבנייה

היא בין 320 ל-$800 ברמה הלאומית, כאשר רוב האנשים משלמים בסביבות 550 דולר כדי לנקות בניין דירות ממוצע עם חלונות מבפנים ומבחוץ. שטיפת חלונות, פנים וחוץ, עולה בין 3 ל-11 דולר לחלון. זה לוקח בערך שעה כדי לנקות כל 100-200 רגל מרובע של בית חדש.

למי שרוצה לדעת איך לנקות בית חדש שנבנה, מאמר זה צריך להבהיר שלא מדובר במדע טילים ויש צורך רק בתוכנית שיטתית. לפני שאתה עובר למקום חדש, השתמש ברשימת בדיקה כדי לנקות ביעילות את כל הבית שלך ולהגדיר את עצמך בבית נוצץ.

אל תתנו לשכבות אבק להשאיר את הבית המשופץ החדש שלכם במראה ישן ומלוכלך. נקה כל רהיט או פריט אחר באזור השיפוץ כדי לנקות לחלוטין אבק מחלל המגורים. השלב האחרון הוא לנקות את האבק והלכלוך שנותרו בנקיקים, משטחים וחלונות.

רוב האבק מתיישב על הרצפה, וניתן לשאוב אותה כשהקבלן סיים לשייף. הקבלן הכללי נוהג לבצע את הניקיון הגס במהלך הבנייה ובמקרים רבים גם את הניקיון הסופי. קבלן בניין רשאי לבצע ניקיון כללי, אך ניקיון מפורט כבר אינו חלק מתפקידו.

בדרך כלל

צוות ניקיון צריך חומרי ניקוי כימיים, מגבים, מטאטאים, שואב אבק, סולמות, מנקי חלונות וכדומה. ייתכן שתצטרך גם חומרי ניקוי אריחים ודייס, חומר לניקוי עץ קשה או שעווה לרצפה, וכלים להסרת עודפי דייס. התחל באיסוף חומרי הניקוי שלך בסלסלה או בשקית שימושיים.

ניתן גם לנקות חלונות מבחוץ, לנקות מרזבים ולנקות בטון ושבילים. ניקיון לאחר בנייה זה לא הדבר הכי כיף בעולם, אבל זה יגרום לבית שלכם להיראות כמו חדש.

ניקיון לאחר בנייה מצריך לדעת כיצד לטפל נכון בחומרים מסוכנים

כיצד לנקות ולהבריק רצפות וקירות חדשים לגמרי, ולהתמודד עם בעיות בטיחות כמו כבלים רופפים או דולפים. בלשכת הניקיון, שירותי הניקיון המקצועיים שלנו לאחר שיפוץ מספקים ניקיון יסודי, מפורט ורב-שלבי של החלל החדש או המשופץ שלכם. עם סיום שירות הניקיון של אוליביאס, הבית או הבית יהיו מוכנים לקבל דיירים.

ניקוי פנים סופי הוא תהליך עתיר עבודה הכולל ניקוי כל הרצפות, ניקוי כל האביזרים והאביזרים, שטיפת חלונות, ניקוי אבק וניקוי מערכת HVAC. בהתאם לעלות, אתה יכול לנקות את הבלגן בעצמך, אבל אל תזלזל בקושי לנקות אחרי כמה פריטים.

עוד
כתבות