מתקני טיפוס לילדים

תאריך

ילדים בכל הגילאים יכולים לטפס על צוקים ב-Upper Limits Indoor Rock Gym, אם כי ילדים מתחת לגיל 14 חייבים בליווי הוריהם או להירשם לשיעור בזמן הטיפוס. במהלך הקיץ ובחופשות בית הספר, תוכלו לרשום את ילדכם גם למחנות אימונים, בהם ילדים בגילאי 7 עד 13 לומדים את יסודות הטיפוס על צוקים. בין אם המטפס השאפתן שלך טיפס על קירות הוגנים, מסיבת יום הולדת או שאין לו ניסיון בטיפוס, שיעורי הילדים שלנו הם המקום המושלם לשפר את כישורי הטיפוס של ילדך.

אנו מתמקדים בכיף שבטיפוס כאשר אנו מפתחים את הכוח והכישורים הדרושים

כדי לעבור ממתחיל לבינוני מוצק. בעוד Central Rock Gym Framingham ישמח להכיר לילדים טיפוס צוקים, הספורט הוא מסוכן מטבעו וחדרי כושר אינם מגרשי משחקים. ילדים לא תמיד מודעים להשלכות הפוטנציאליות של נפילות על עצמם או על אחרים, ולכן על מנת להיות מסוגלים לספק בולדרינג לילדים, Central Rock Gym Framingham מסתמכת במידה רבה על הורים ומטפלים מבוגרים שיספקו את ההשגחה הדרושה ויעזרו לנו להישאר בריאים. הבטיחות של כולם מטפסת לזירה.

מצאנו סטים של סלעים ומאחי טיפוס שילדים גדולים יותר ובני נוער יאהבו

בדקנו אינספור מחזיקי טיפוס לילדים כדי למצוא את האפשרויות הטובות ביותר עבור קיר טיפוס עשה זאת בעצמך לילדים. בסופו של דבר, הבחירה המובילה שלנו עבור מחזיקי הטיפוס הטובים ביותר בעשה זאת בעצמך לילדים חייבת להיות סט מחזיקי טיפוס עשה זאת בעצמך Milliard.

קיר טיפוס עשה זאת בעצמך ישאיר את הילדים פעילים ומשעשעים

אז ריכזנו את האחיזות הטובות ביותר לטיפוס עשה זאת בעצמך כדי ליצור חדר כושר משלך לטיפוס בבית. קיר טיפוס מקורה זה לילדים הוא פרויקט עשה זאת בעצמך שניתן לעשות בקלות רבה על ידי קידוח חורים בקיר דיקט. לקיר הטיפוס יש מסילות ידיים ורגליים אמיתיות שילמדו את ילדכם איך לטפס על הקיר.

מושלם עבור קירות טיפוס פנימיים וחיצונים

סט עטים זה מיועד לילדים. ניתן להתקין תושבות Climbing Monkey 25 כמעט בכל מקום ולא יישחקו מגשם ושלג, כך שהם בחירה מצוינת עבור קירות טיפוס עשה זאת בעצמך. ברגים עבים במיוחד מספקים בטיחות נוספת לילדים כך שתוכל ליהנות איתם תוך כדי טיפוס על קירות בקלות. ידיות הטיפוס של הילדים האלה בטוח ישלימו כל קיר בית או ערכת משחקים כדי לשמח הורים וילדים כאחד.

בנוסף

ישנם שני קירות טיפוס שונים עם גדלים ומרווחים שונים כדי שילדכם יתחיל לפתח את כישורי הבטיחות והטיפוס שלו. יש לו גם סולם טיפוס רגיל כדי לעזור לילדכם לחזק את האחיזה והמוטוריקה העדינה שלו. לא רק שיש לו אזורי טיפוס קטנים משני הצדדים, הוא כולל גם סולם, מגלשה ומעט כיסוי מתחת לכל האקשן.
בכדי לבדוק עוד פרטים נוספים על מתקני טיפוס עליך לגלוש לאתר elo-nit.co.il

טיפוס יכול להיות מאיים בהתחלה

אבל עם התמדה ותרגול, תטפס על כל הקירות תוך זמן קצר. בין אם אתה ילד או מבוגר, שום דבר לא בונה ביטחון והערכה עצמית כמו לטפס בהצלחה על קיר של 50 רגל. טיפוס צוקים הוא פעילות מדהימה לילדים שלא רק בונה כוח פיזי ונפשי, אלא גם עוזרת להם להתגבר על אתגרים נפשיים בתוך ומחוץ לחומות.

כאשר ילדכם מטפס על הסלע הראשון שלו, הוא עלול להיות המום מכל הדרכים שבהן הם יכולים להגיע לפסגה. עם מאות אפשרויות מטפס מותאמות אישית, ילדכם יוכל לטפס ולשחק כרצונו.

בין אם אתה רוצה לבנות מבנה מקורה פשוט או מבוך מרשים בחצר האחורית

בדוק את קירות הטיפוס המאתגרים האלה לילדים. אל דאגה, קירות טיפוס מקורים מאפשרים לילדים שלכם להישאר פעילים, לפתח את הדמיון של ילדיהם ולבלות זמן איכות ביחד כמשפחה. הבונוס הוא שתוכלו להשתמש בערכות משחקי הטיפוס הללו במשך שנים, מכיוון שרבים מהמוצרים שציינו למטה מתאימים לפעוטות ולילדים גדולים כאחד.

עם פריטים שאינם כוללים אמצעי בטיחות כמו חבל טיפוס

יש הרבה אפשרויות יצירתיות בהן תוכל להשתמש כדי להעניק לעצמך יותר שקט נפשי עם קירות הטיפוס הללו. ל-REI יש פוסט מעולה על כל מה שאתה צריך כדי לבנות את הקיר שלך בבית, ואם תבחר בקיר מוכן מראש, תמצא לעתים קרובות קירות טיפוס המחוברים לנדנדות גדולות (המספקים אפילו יותר דרכים ליהנות). . פשוט צבעו יפה את הקיר וצרפו כמה ידיות טיפוס מהודרות בצבע שהילדים שלכם יאהבו.

יש משטחי טיפוס גם בחוץ וגם בתוך ה"שיא"

עם רשת משקל כדי להעלות את ילדך בתחילת העלייה. קיר טיפוס מעץ Avenlur ומגרש משחקים לילדים ופעוטות חדר כושר זה מעץ בסגנון ג'ונגל מקורה לטיפוס מקורה מצויד בקיר טיפוס, נדנדות, סולם חבלים, רשת טיפוס, מגלשה ומחצלת רכה כבסיס.

משפחות יכולות לרכוש כרטיס משפחתי למרכז הספורט המקורה Decatur

המעניק להם גישה לקיר הטיפוס של המרכז ולכל שאר המתקנים במהלך השנה, או לשלם דמי גישה יומיים לסלע במהלך שעות הטיפוס בחינם. אנחנו כבר לא מארחים מסיבות יום הולדת, עם זאת אתה עדיין יכול לקחת קבוצה קטנה של ילדים לחדר הכושר כדי לחגוג אם אתה מספיק עצמאי בטיפוס צוקים. עם זאת, אנו מציעים מספר תוכניות נוער לילדים שרוצים להתעסק יותר בטיפוס צוקים, כגון שיעורים פרטיים, מחנות טיפוס ומועדונים. ילדים אוהבים את הסביבה הממוקדת והתומכת בצורה יוצאת דופן והלמידה פתוחה לכל מי שמוכן להשקיע את העבודה הקשה הנדרשת כדי להצליח בטיפוס.

עוד
כתבות