מתנות לעובדים שכל עסק חייב להכיר

תאריך

הענקת מתנות לעובדים היא דרך מצוינת לגרום להם להרגיש מוערכים ולהגביר את המורל. הכנסת אורחים היא דרך להראות תודה למישהו, והיא תמיד מתנה נהדרת לעובד. הראו את הערכתכם לכל העבודה הקשה של העובדים שלכם בשנה האחרונה על ידי הענקת מתנות במהלך החגים.

עם מתנה בחגים

חברות לא רק מעניקות מתנה לעובדיהן, אלא גם מגבירות את המוטיבציה שלהן. על פי סקר שנערך בקרב 100 אנשי מקצוע בתחום משאבי אנוש, 78% מהמעסיקים מציעים מתנות או בונוסים לעובדיהם במהלך תקופת החגים. לפי המחקר, 73% מהעובדים שנשאלו רוצים מתנה מהחברה שיוכלו להשתמש בה כראות עיניהם.

במקום זאת

תן לעובדים לבחור מה שהם רוצים על ידי מתן כרטיסי מתנה לארגונים קהילתיים. שימו לב לערכם של כרטיסי מתנה מכיוון שהדבר האחרון שאתם רוצים לעשות הוא לגרום לעובדים לשלם מכיסם הפרטי על פריטים שהם לעולם לא היו קונים. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא להשתמש בכרטיסי מתנה שהם זולים, קלים להפצה ועושים רושם מתמשך. התאמה אישית של כרטיסי מתנה על סמך האישיות, תחומי העניין ונסיבות החיים של העובדים.

אם אתה רוצה להפוך את היום של מישהו למיוחד ולגרום לו להרגיש מיוחד

שקול לשלוח קופסת מתנה אישית. אם אתה רוצה להעניק לעובדים או ללקוחות שלך מתנה שאתה יודע שהם ייהנו, שקלו לתת להם מסיכת פנים מותאמת אישית עם הלוגו שלך עליה. אתה יכול להעלות מופע על ידי הפתעת העובדים שלך עם מתנות שהם בטוח יעריכו. אתה יודע שתמצא את המתנות הטובות ביותר עבור העובדים שלך כדי להראות את ההערכה והמסירות שלך אליהם במקום העבודה ומחוצה לו.

הצוות שלך יעריך מתנה שהם יכולים לחלוק עם כל בני משפחתם

מתנה מתחשבת שאתה יכול לתת לעובד היא להפוך את מקום העבודה שלו לנוח יותר. מתנות לעובדים לא רק גורמות לצוות שלך להרגיש מוערך, אלא גם מראות שאכפת לך באמת ומכירה בתפקיד שהצוות שלך ממלא בחברה שלך כדי לעזור לה להצליח. מתנות לעובדים לא רק גורמות לעובדים שלכם להרגיש מוערכים, אלא גם מראות שאכפת לכם מהם ומכירים באחריות שהם נוטלים בחברה כדי לעזור להם להצליח.

על ידי מתן מתנות כפרס על מחויבות העובדים ועל ידי מתן מתנות משמעותיות לעובדים באירועים מיוחדים

העובדים מרגישים שלחברה אכפת מהם. מתנת חברה מראה שאתה מבחין ומעריך את עבודתו של העובד עבור החברה שלך. מתנות הערכה לעובדים פועלות לצד טקטיקות הכרה אחרות כדי לגרום לעובדים להעריך ולעסוק במשימות הארגוניות.

המטרה כאן

היא לא למצוא מתנות זולות לחברות, אלא לתת מתנות בעלות נמוכה ובעלות השפעה גבוהה לעובדים. הנה כמה מהיתרונות שחברות אחרות משתמשות בהן כדי להראות את הערכתן לעובדיהן. בין אם אתם מחפשים עובדים, לקוחות, ספקים, נותני שירותים, משקיעים או יזמים, מתנות הן הדרך המושלמת להביע הכרת תודה על כל התמיכה והערך שהעובדים מביאים לעסק שלכם.

מתן מתנות בעבודה יכול להיות מסובך; אנשים רבים נאבקים למצוא את המתנה המתאימה לעמיתיהם לעבודה

לבוסים ולעובדים שלהם. מציאת המתנות הנכונות לחג עבור הקולגות שלך יכולה להיות אתגר אמיתי. הניעו את העובדים שלכם על ידי מתן מתנות. כיום, אם אתה עובד עבור ארגון גדול, זה יכול להיות קשה לך לתחזק את עסקי המתנות הארגוניים שלך, במיוחד אם יש לך מספר תוכניות מתמשכות בנוסף למתנה לאירועים שנתיים.

בנוסף לתכנון סוף השבוע של Black Friday, הגיע הזמן לחשוב על הבעת תודה על העבודה הקשה של העובדים שלך. עם שקית מזכרת יצירתית, העובדים שלך ירגישו מוערכים ומוערכים.

מזכרת ארגונית טובה

היא דרך מוכחת להגביר את מורל העובדים ולשפר את חווית העבודה הכוללת. חברות מפיצות גאדג'טים כי זה עוזר להן ליצור אסוציאציות חיוביות עם המותגים שלהן, להגביר את מורל העובדים, ליצור תמריצים להתרחבות עסקית ולעודד רכישות חוזרות. פריטים מפוארים כמו ספלים, כוסות, עטים, מחזיקי מפתחות וכו' הם דרך מצוינת לוודא שהעסק שלך דואג לרווחת העובדים שלך.

אולי תעדיף לתת מתנות מכיוון שזה יותר אישי ומראה שאתה שם יותר תשומת לב ואכפתיות למה שאתה בוחר לתת.

מושלם כשיש לך מספר עובדים שצריכים לתת מתנות אבל לא רוצים לחפש עוד שובר מתנה לסושי

מתנות אלטרנטיביות הן אופציה מצוינת למי שרוצה לשנות את העולם עם המתנות שלהם. מתנות אלטרנטיביות מאפשרות לך לבחור מתוך רשימה מוקרנת בקפידה של ארגוני צדקה, לבחור את הסיבה והסכום לתרומה, ולאחר מכן לשלוח גלויה כדי להודיע לנמען על התרומה שלך. אתה יכול לעזור לחלק מהעובדים שלך על ידי תרומה בשמם, או על ידי מתן שוברים בתשלום מראש, כרטיסי מתנה או שובר מתנה, המאפשרים להם לבחור היכן לתרום.

בראש ובראשונה

אתם רוצים שהעובדים שלכם יהיו מרוצים ממה שהם קיבלו ושהמתנות היו שימושיות עבורם. באופן אידיאלי, מתנת חג המולד שנבחרה היטב משפרת את מותג המעסיק שלך, בונה קשרים חזקים בין העובדים, ובדרך כלל מועילה לתרבות הארגונית שלך. שיהיה ברור, מנהלים לא צריכים לתת מתנות לעובדים, אבל זו מחווה נחמדה אם תרצו, ומצפים לה במשרדים מסוימים.

עוד
כתבות