מה לקחת בחשבון בקניית מטחנות למעבדה

תאריך

החלק הקדמי של המטחנה כולל גם מדריך הוראות שימושי, מה שמקל מתמיד לדעת באיזו רמת טחינה להשתמש למשימה ספציפית. עם המטחנה הנכונה, אתה יכול לקבל את הטחינה המושלמת לכל שיטה תזונתית, בין אם זה עישון קערה, גלגול מפרקי אצבעות או אידוי עשב יבש. מטחנה איכותית חותכת את המוצר והגבעול שלך לעישון טוב יותר וללא בזבוז.

למגרסות יכולות להיות תכונות רבות ושונות כמו קוטפים
מגנטים ותאי חיתוך גדולים כדי לחתוך יותר עשבים שוטים בפחות זמן. מגרסות הן לא כל כך מסובכות, אבל הן מגיעות במגוון צורות וגדלים, כל אחת שונה בכמה הדשא נקצץ ובכמה נקצץ. מטחנות גדולות במיוחד (לעומת זאת) מיועדות לרוב למעשנים כבדים שרוצים להכין בו זמנית כמויות גדולות של טבק או עשבי תיבול לעישון.

רק גודל המטחנה שלך יכול לקבוע את הכמות המדויקת של עשבי תיבול שאתה יכול לטחון
זה עשוי להיות מובן מאליו, אבל גודל המטחנה שלך משפיע על הניידות ועל כמה דשא אתה יכול לטחון בכל פעם. לכן, יש צורך במטחנה או מטחנה המסוגלים לספק חלוקת גודל חלקיקים צרה מאוד וניתנת לשחזור. סוג המדגם, בדרך כלל קשיותו או משיכותו, יכול להשפיע באופן משמעותי על סוג הטחנה או המטחנה הנדרשת.

זכרו שאתם קונים מטחנה
כדי לטחון את הדשא במקום לכתוש אותו, לכן עדיף להשתמש בחומר קשיח כמו טיטניום עבור המטחנה כמעט בכל פעם. בקניית קוצץ עשבי תיבול, בחרו במכונה עם שיניים חדות כתער, שכן כך יהיה קל יותר לקצוץ את הדשא כראוי, כי הן יקרעו ויקרעו לפי הצורך. ישנן מטחנות פלסטיק בשוק, אבל אתה עלול להיתקל בשן סדוקה אם אתה טוחן דשא קשה. שימו לב שהחומר ממנו עשויה המטחנה חייב להיות חזק מספיק כדי לעמוד בתהליך הטחינה, אך לא מסוכן.

אם אתה רוצה להתחיל לגלגל את פרקי האצבעות שלך
כדי לארוז את הבירה האהובה עליך במקום לקנות פרה-רולים, תצטרך מטחנת קפה. למרות שאתה יכול לטחון בשר במעבד מזון או אפילו לקצוץ אותו ביד, אם אתה מתכוון לטחון בשר באופן קבוע, מטחנת בשר היא הבחירה הטובה ביותר. אם אתם אוהבים לשלוט באופן מלא בכל שלב בתהליך הכנת הקפה ורוצים להיות מסוגלים לטחון קפה בצורה רגועה ונוחה בבוקר, מטחנה ידנית עשויה להיות הבחירה הטובה ביותר שלכם. … אבל אם אינכם מכירים לטחון והכנת קפה בבית, בחירת המטחנה והסוג המתאימים לכם יכולה להיות משימה לא פשוטה.

מטחנת 2 חדרים רגילה תעשה את העבודה
אבל האפשרויות הן אינסופיות כאשר עוברים לאחד עם סעפת ראשית ותאים נוספים. בסופו של דבר, כשתטחנו מספיק, המטחנה תהפוך לדביקה בגלל מסטיק הקיפוג שמקשה על טחינת הדשא. לאחר סיום הטחינה, לפני פירוק המטחנה או הזזת הקערה כליל, קח כמה מגבות נייר מקומטות והעביר אותן במטחנה כאילו אתה טוחן בשר.

ראשית
שוברים את הניצנים לחתיכות המתאימות בין שיני המטחנה, ולאחר מכן מניחים אותם בתא השחזה. הקפד להסיר ולנקות את כל חלקי המטחנה בין לטחינה. לפני הגריסה מכניסים את מטחנת הבשר ואת כל החלקים למקרר לשעה לפחות (אני תמיד שומרת את שלי במקרר), ושומרים את הבשר קר מאוד עד שהוא מגורר.

ככל שתבנית זו גדולה יותר
כך נוח יותר לטחון כמויות גדולות של בשר. בדרך כלל יש מגש מעל צינור ההזנה שבו ניתן לאחסן עודפי בשר לפני שליחתו למטחנה. למטחנות המעבדה 804 יש גם מדף שעליו אתה יכול להניח כוס או מיכל אחר כדי לאסוף את הטחינה תוך כדי הטחינה.

האביזרים השימושיים הללו הם כלי שימושי שבעזרתו ניתן לטחון עשבי תיבול (ואפילו טבק) בקלות לחלקיקים קטנים יותר
וכאשר מדובר באביזרי עישון, אחת התוספות הטובות ביותר שתוכלו לעשות לאוסף שלכם היא מטחנת העשבים החדשה. בנוסף, קוצץ עשבים חוסך לך זמן ומאמץ בעת שיוף או חיתוך חומר בהשוואה לשימוש בידיים, שלא לדבר על הסיכונים הבטיחותיים הכרוכים בכך. עם זאת, מטחנת צמחים זו אינה האפשרות הטובה ביותר לקיצוץ עשבי תיבול וייתכן שלא מתאימה לך, במיוחד אם אתה רוצה שהחומר שלך יהיה נקי ומגורס באופן שווה.

התלונה הגדולה ביותר שלנו עם הדגם הזה
היא שכוס הטחינה מייצרת לפעמים מספיק חשמל סטטי כדי להחזיק כמות גדולה של חומר טחון, מה שמקשה על כניסתה למכונת הקפה האהובה עליך מבלי לשפוך על השיש. החיסרון היחיד בשיטה זו הוא שצריך להאכיל אותו בכמות מסוימת של דשא בזמן מסוים, וניתן להזיז את מטחנת הווניל הידנית לפי הצרכים שלכם בזמן מסוים.

שחיקה ידנית
היא היישום הטוב ביותר עבור מטחנות קרמיות וישנן אפשרויות שונות עבור מטחנות ידניות עם גלגלי קרמיקה שיש לקחת בחשבון. מטחנות בור פועלות באמצעות שני להבים המחוברים יחד כדי להשיג גודל גרגר אחיד לחלוטין. עם זאת, כאשר אתה מקבל לראשונה מלטשת כזו, הקוצים יהיו בהתחלה חדים הרבה יותר מנירוסטה, אידיאלי למי שמחפש לטחון בצורה מדויקת יותר ולהשיג אפילו יותר אחידות. מתכות אלו קשות בהרבה מאלומיניום, ולכן מטחנות טיטניום או פלדה אינן נשחקות ובדרך כלל בעלות שיניים חדות המקלות על השחזה.

שיני המתכת / להבי המתכת שלהם עוזרים לקצוץ דשא בקלות מבלי להיתקע בכל סיבוב. מכסחות דשא חשמליות יכולות להציע רבות מהפעמונים והשריקות שלמעלה, אך הן מבטלות את הצורך בקיצוץ ידני.

אם אתה משתמש כרגע בקפה טחון
תעשה הבדל עצום אם תקנה מטחנה ותתחיל לטחון את פולי הקפה שלך לפי בקשה כשאתה מבשל את הקפה שלך בבוקר. המגרסה החדשה הזו כוללת טורבינה קואקסיאלית ושיני יהלום חדות במיוחד, טוענת לחסוך עוד יותר זמן מכיוון שהיא דורשת פחות הכנה של עשבי תיבול או טבק לפני הגריסה.

מגרסה צמחית חנכן (מגרסת אדמה 120 רשת
מגרסה, מגרסה, מגרסה עשבי תיבול סופר עדינים, ציוד מעבדה רציפה) היא מגרסה מעולה המתאימה למחקר חקלאי, בנייה, חקר ועבודות מעבדה. המכשיר יכול לטחון מגוון חומרים לניתוח מעבדה, כולל מינרלים, בשר, צמחים, אדמה ופחם. שימו לב כי מגרסה זו משתמשת בחותך סיבובי במהירות גבוהה ובחותך נייח המייצר רק כמות קטנה של חום ומספק יעילות גריסה גבוהה. הטחינה העדינה והגודל הקטן שלו הופכים אותו לבחירה מצוינת עבור אלה שנמצאים בדרכים ונהנים משימוש במכשירי אידוי.

עוד
כתבות