מה יש לעשות במילאנו?

תאריך

ואכן, מעולם לא היה זמן טוב יותר לבקר במילאנו. ביום הראשון של מדריך הטיולים שלנו במילאנו, מדריך הטיולים במילאנו, נבקר במקומות הפופולריים והפופולריים ביותר בעיר. ביום השלישי של המדריך הזה במילאנו, התחילו את הבוקר בטיול באזור Navigli האהוב עליכם, שם תמצאו מוזיאונים לאורך הדרך.

תראה מקומות רבים בעלי משמעות היסטורית או תרבותית, החל מהדואומו, האטרקציה התיירותית האייקונית ביותר. כעת, לאחר מספר ביקורים במילאנו, הצלחנו לחקור כמה מהמקומות ההיסטוריים והיפים ביותר שאי אפשר לפספס בעיר.

כל זה אומר שיש הרבה מה לעשות כשתגיעו למילאנו ותתפנקו בבחירת מקומות לבקר בהם במהלך ביקורכם

ניתן לבקר ברשימה הזו של דברים שאסור לפספס במילאנו במהלך סוף השבוע. אה, ואל תשכחו לבדוק גם את המסלול המפורט שלנו במילאנו. אני גם אספק לך מסלולים לביקור במילאנו תוך 1, 2 או 3 ימים ואבחר את אפשרויות הלינה הטובות ביותר בעיר.

אם אתה מבלה רק יום אחד במילאנו

הקפד לבקר קודם בדואומו. לראות אותו ולהיכנס אליו הוא אחד הדברים הטובים ביותר לעשות במילאנו ואסור לפספס. זהו עוד אחד מהדברים הטובים ביותר לעשות במילאנו: טירה ענקית מוקפת בפארק הטוב ביותר בעיר, ממש במרכז מילאנו.

טיילו בחצר הטירה לפני הכניסה לפארק היפה ביותר בעיר

או בקרו באחד מ-6 המוזיאונים הממוקמים בתוך הטירה: אל תפספסו את Pieta Rondanini, יצירת המופת של מיכלאנג'לו. ניתן למצוא מוזיאונים גם בפארו סמפיונה ובטורה ברנקה, מגדל שמירה ענק עם נוף פנורמי של מילאנו. כמו בקתדרלת פירנצה וקתדרלת סיינה, תוכלו להיכנס לא רק לקתדרלה הראשית, אלא גם למבנה הגג, ממנו תוכלו ליהנות מנופים פנורמיים של פיאצה לומברדיה ומילאנו. בראש קתדרלת מילאנו ישנה מרפסת פנורמית, ממנה ניתן לראות בין הצריחים האופייניים לנוף מרהיב של העיר כולה.

הדואומו היפהפה

הוא באמת לב ליבה של מילאנו, ושום טיול למילאנו אינו שלם בלי להיכנס בדלתותיו. קתדרלת מילאנו היא אנדרטה יפהפייה ועוצרת נשימה, דוגמה מצוינת לארכיטקטורה גותית. ביקור בבניין עתיק זה יעניק לכם תובנה על ההיסטוריה של מילאנו ועל המשמעות הדתית של מילאנו.

אם אתם מבקרים במילאנו

Piazza dei Mercanti צריכה להיות נקודת המוצא שלכם. מכאן תוכלו לראות את הקתדרלה היפה והמבנים שמסביב. כמו הכיכר המרכזית של מילאנו, פיאצה דל דואומו היא מרחב ציבורי פתוח ענק עם ארכיטקטורה ופסלים מרשימים. המראות העיקריים של פיאצה דואומו כוללים את ארקייד המקורה, הארמון המלכותי של מילאנו והאנדרטה המוקדשת למלך ויקטור עמנואל השני.

כאחד הפארקים המרכזיים של מילאנו

פארו סמפיונה הוא שטח ציבורי גדול וגנים הממוקמים מאחורי טירת ספורצסקו. אם תלכו לאורך ויה דנטה מפיאצה דל דואומו, תמצאו את עצמכם ממש בכניסה הראשית לקסטלו ספורצסקו, עוד אנדרטה אייקונית של מילאנו.

אם זה עתה הגעתם מפיאצה דואומו

תמצאו מאחוריכם את פיאצה עמנואל, לה סקאלה, בית האופרה המפורסם ביותר במילאנו, משמאלכם, את פיאצה דלה סקאלה לצדו, ואת Palazzo della Bank Commercial ב חֲזִית. איטליאנה היא אחת הגדות העתיקות ביותר באיטליה, ומצדה השני של הכיכר מימין נמצא פאלאצו מרינו, בית העירייה של מילאנו. משמאל לקתדרלה נמצאת ארקייד ויקטור עמנואל השני המפואר, אחת מחנויות היוקרה המובילות של מילאנו ומהאטרקציות התיירותיות המובילות. גלריה ויקטור עמנואל השני היא עוד אחד מהאתרים האייקוניים ביותר של מילאנו, הממוקמת ליד הדואומו, וחובה לראות (גם אם זה 15 דקות) בעת ביקור במילאנו.

הקניון העתיק ביותר באיטליה נמצא במרחק של מטרים ספורים בלבד מקתדרלת מילאנו והוא אתר חובה למבקרים לראשונה במילאנו

המקומות הטובים ביותר לקניות אינסופיות במילאנו כוללים את ויה בואנוס איירס, ויה טורינו וקתדרלת מילאנו. כך או כך, מילאנו היא עיר אפית ששווה לבקר בה. אחד מטיולי היום הטובים ביותר ממילאנו הוא למנזר Certosa di Pavia הסמוך, הנחשב בעיני רבים ליפה ביותר באיטליה.

טירת ספורצה

היא ביתם של מוזיאונים וגלריות מרשימים רבים, וביקור בהם (בימים מסוימים) הוא אחד הדברים החינמיים הטובים ביותר לעשות במילאנו. אם תרצו לבקר במאוזוליאום היסטורי ואמנותי, ביקור בבית הקברות המונומנטלי הוא אחד הדברים הטובים ביותר לעשות במילאנו. זה לא שאין יותר מדי בתי קברות במילאנו, אלא בתי קברות אמיתיים שכנראה לא תרצו לפספס.

לגורד השחקים הגבוה ביותר באיטליה אין מה לעשות מלבד להתפעל ממנו מבחוץ

אבל זה עדיין חלק מעניין במילאנו ששווה לראות. היום נסתכל על חלק קצת יותר שקט של מילאנו שבו אנחנו לא צריכים לדאוג להשוויץ, כמו פורטה נואובה, בררה או הדואומו. מניח שאנחנו עדיין בדואומו (אמרתי לכם שאפשר לחקור את מילאנו בקלות ברגל) וכל הזמן תהיתם מהו הבניין יוצא הדופן בעל גג הזכוכית שהותיר הדואומו.

עוד
כתבות