מה זה פספורטכארד וכל מה שאתם צריכים לדעת עליו

תאריך

פספורטכארד

פספורטכארד הוא כרטיס פיזי שיכול לשמש כמסמך נסיעה לנסיעות בינלאומיות. בעידן הדיגיטלי, קשה לעקוב אחר הדרכונים והוויזות השונים לכל מדינה. כרטיסי פספורט נועדו לפתור בעיה זו.

בנוסף הוא מסמך נסיעה המאפשר כניסה לאזור שנגן. הוא מבוסס על הדרכון הביומטרי וניתן להשתמש בו כדי להיכנס ל-26 מדינות, כולל ארצות הברית. רוב המדינות מכבדות את הכרטיס ומקלות על הכניסה עבור תיירים.

מה זה פספורטכארד

בהמשך לפסקה הקודמת, פספורטכארד הוא תעודת זהות שיכולה לשמש כמסמך נסיעה. זהו חלופה זולה לדרכון והוא תוכנן כך שיהיה נגיש יותר לאנשים עם מוגבלות ולאנשים מבוגרים.

הוא הוצג לראשונה בשנת 2008 כחלופה זולה לדרכון. זה תוכנן עבור אנשים עם תקציבים מצומצמים אבל עדיין רוצים מסמך נסיעה. הכרטיס מיועד למתקשים בקריאה, כתיבה או הבנת אנגלית ושפות נוספות.

הוא עדיין לא מקובל על ידי מדינות ורשויות מסוימות, אך הוא עשוי להפוך בקרוב למסמך הנסיעה הפופולרי ביותר בעולם אם מדינות נוספות יאמצו את הרעיון של פתרון זול זה עבור אזרחיהן.

מה חשוב לדעת עליו

פספורטכארד הוא מזהה דיגיטלי חדש שניתן להשתמש בו לחיבור לשירותים ועסקאות. זה מאפשר לכם לגשת לאינטרנט ולהשתמש בכרטיס שלכם בינלאומי. הטכנולוגיה מאחוריה מופעלת על ידי בלוקצ'יין למטרות אבטחה, כך שהזהות שלכם נשארת מוגנת במהלך נסיעות בינלאומיות או כל עסקאות תשלום מסוכנות.

נכון לעכשיו, לא ניתן למשוך כספים מחשבון Passportcard שלכם עם מטבע קריפטו או פיאט. עם זאת, הם עובדים על הוספת אפשרויות אלה בעתיד.

למה הוא שונה

כפי שהשם מרמז, זהו כרטיס שנועד להחליף דרכונים מנייר מסורתיים. זה נעשה בצורה מאוד נוחה וקלה לשימוש עבור מטיילים שנמצאים בדרכים וכאלה שאין להם זמן לעבור את התהליך הארוך של הגשת בקשה לוויזה או קבלת דרכונים.

סוגי פספורטכארד

פספורטכארד הוא תעודת זיהוי דיגיטלית שניתן להשתמש בה במקום דרכון. זה יכול לשמש כחלופה לדרכון למטרות מסוימות, כמו נסיעות.

הוא מורכב משני חלקים: הכרטיס הפיזי והכרטיס הדיגיטלי. הכרטיס הפיזי הוא מסמך מבוסס נייר למינציה הכולל את התמונה שלכם, שמך, תאריך לידה, לאום ומידע נוסף. הכרטיס הדיגיטלי מאוחסן בשבב מאובטח בטלפון או במכשיר אחר.

הכרטיסים הפיזיים והדיגיטליים מקושרים זה לזה באמצעות קוד QR המאפשר לכם לשתף גישה עם בני משפחה וחברים שעדיין אין להם כרטיסים משלהם.

היתרונות שלו

הפספורטכארד הוא כרטיס שמונפק על ידי הממשלה לאזרחיה. זה יכול לשמש כמסמך נסיעה ומספק הטבות כמו הנחות על תחבורה ציבורית, מוזיאונים ואירועי תרבות.

כרטיסים אלו נמצאים במדינות כמו שוויץ וגרמניה, שם הם מספקים לאזרחים הטבות שאינן זמינות בשום מקום אחר. כרטיס הדרכון מהווה חלופה לספר הדרכונים או סוגים אחרים של תעודות זהות. למרות שהוא אינו מחליף שום צורות זיהוי אחרות, הוא הפך לאחת מצורות הזיהוי הפופולריות ביותר במדינות מסוימות כמו שוויץ וגרמניה.

היתרונות של כרטיס דרכון יודגשו במאמר זה. זהו מסמך נסיעה נוח וקל לשימוש שיעזור לאנשים לחסוך זמן וכסף בזמן הנסיעה.

היתרונות של כרטיס דרכון הם:

  • כניסה קלה ומהירה יותר לארה"ב.
  • גמיש יותר מפנקס דרכונים.
  • פחות יקר מכרטיס נסיעה בינלאומי.

סיכום

מקווים שעזרנו לכם בכל הנוגע לנושא של פספורטכארד, ושסיפקנו לכם תשובות עבור השאלות שלכם, אך כל הנאמר במאמר הוא אינו תחליף להתייעצות עם מומחים בתחום אשר יוכלו לספק לכם תמונת מצב רחבה וברורה יותר, ואפילו פתרונות לבעיות שלכם.

לכל בעלי העסקים שרוצים לקחת את העסק שלהם לשלב הבא!

אתם מוזמנים להצטרף למהפכה העסקית של השנה!

קבלו גישה בלעדית וחינמית לסדרת הדרכות מקצועיות ופרקטיות, המועברות על ידי אלעד הדר – יועץ עסקי מוביל עם ניסיון עשיר של 23 שנים מחברת Success.

הצטרפו למעל 30,000 בעלי עסקים בישראל שהשתנו חייהם ושכבר נהנים מהידע הנרחב והכלים המעשיים שיעזרו לכם להצעיד את העסק שלכם קדימה.

אל תחמיצו את ההזדמנות לקבל את המפתחות להצלחה העסקית שלכם, וכל זאת – בחינם!

לחצו כאן עכשיו או בתמונה מתחת והתחילו את המסע שלכם להגשמת הפוטנציאל העסקי המלא שלכם!

 

עוד
כתבות

תפריט נגישות