מה זה מזקק מים / זיקוק מים ומה היתרונות של זה

תאריך

מזקק מים / זיקוק מים

זיקוק מים הוא תהליך של טיהור מים על ידי הסרת מזהמים או זיהומים. זוהי טכניקה המשמשת להפקת מים מזוקקים, מים מופחתים או מי שתייה מגוף מים.

מזקק מים / זיקוק מים מצוידות בדרך כלל בקבל שמקרר את האדים ומעביר אותו לסליל המעבה שם ניתן לאסוף אותו במיכל. האדים המקוררים מתעבים בחזרה לצורה נוזלית ונאספים שוב במיכל. תהליך זה חוזר על עצמו עד שכל האדים מתעבים לנוזל ונאספים במיכל.

מה זה מזקק מים / זיקוק מים

בהמשך לפסקה הקודמת, מזקק מים / זיקוק מים הם מכונות המשמשות לזיקוק מים. תהליך הזיקוק מסיר מזהמים וזיהומים מהמים, ומייצר מים מזוקקים.

מזקק מים הוא מכשיר שניתן להשתמש בו כדי להרתיח מי שתייה נקיים ממקורות מזוהמים כמו נהרות מזוהמים, אגמים או מי ים. הוא משתמש בחום כדי לאדות את הנוזל ולעבות את האדים שנוצרו בחזרה לנוזל. תהליך זה מפריד בין נקודת הרתיחה של נוזל טהור מכל המזהמים בחומר המקור.

השימוש במזקק יכול להפחית את החשיפה לחיידקים ומחוללי מחלות אחרים במי השתייה על ידי הרתחתם לייצור מים מזוקקים או מטוהרים.

מה היתרונות שלהם

זיקוק מים הוא תהליך שבו מחממים מים כדי לייצר קיטור ואז מקררים את הקיטור כדי לעבות את המים בחזרה למים נוזליים. התהליך משמש תעשיות כמו תרופות, מזון ומשקאות, כימיקלים, כרייה וייצור חשמל.

מזקקות מים נקראות גם "מטהרי מים" או "מפעלי טיפול במים". הם משמשים להסרת זיהומים כמו כלור, מתכות כבדות, ציסטות, חיידקים ומיקרואורגניזמים אחרים מהמים. מזקקים אלו יכולים להסיר עד 99.99% מהמזהמים הללו ממי השתייה.

היתרונות של טכנולוגיה זו כוללים:

שיפור איכות המים.

הפחתה בצריכת האנרגיה של המפעל.

הפחתה בעלות האחזקה.

לכל בעלי העסקים שרוצים לקחת את העסק שלהם לשלב הבא!

אתם מוזמנים להצטרף למהפכה העסקית של השנה!

קבלו גישה בלעדית וחינמית לסדרת הדרכות מקצועיות ופרקטיות, המועברות על ידי אלעד הדר – יועץ עסקי מוביל עם ניסיון עשיר של 23 שנים מחברת Success.

הצטרפו למעל 30,000 בעלי עסקים בישראל שהשתנו חייהם ושכבר נהנים מהידע הנרחב והכלים המעשיים שיעזרו לכם להצעיד את העסק שלכם קדימה.

אל תחמיצו את ההזדמנות לקבל את המפתחות להצלחה העסקית שלכם, וכל זאת – בחינם!

לחצו כאן עכשיו או בתמונה מתחת והתחילו את המסע שלכם להגשמת הפוטנציאל העסקי המלא שלכם!

 

עוד
כתבות

תפריט נגישות