מדוע כדאי להיעזר בהכוונה מקצועית לשינוי הקריירה שלך

תאריך

במאמר זה תלמדו כיצד תוכלו לתכנן את המהלך הבא בקריירה שלכם. עבור אנשים מסוימים, שינוי קריירה עשוי להיות תחילת קריירה חדשה בענף קשור או חדש לחלוטין, בעוד שאחרים עשויים לחפש עבודה חדשה באותו ענף. אם הערכת את הסיבות שלך לשינוי קריירה, אולי י ש לך מושג טוב איזה סוג עבודה אתה רוצה לעשות. 

למה אתם רוצים א השינוי?

אולי הגיע הזמן שתקחו צעד אחורה ותסתכלו על כמה מהסיבות העיקריות לכך שאנשים לוקחים את הקפיצה ומחליטים לשנות קריירה. אם הגעת לגבולות שלך ואינך יכול להתקדם בתפקידך הנוכחי, או אם אתה רוצה לאתגר את עצמך על ידי שימוש טוב בכישוריך בסביבה אחרת, ישנן סיבות שונות מדוע אולי תרצה לשנות את הקריירה שלך. לדעת מתי הגיע הזמן לעבור מתפקידך הנוכחי לתשוקות אחרות יכולה להיות מועיל לכולם. אם אתה בתפקיד כמה שנים, אתה עלול להרגיש שהשקעת יותר מדי זמן ומאמץ בקריירה שלך כדי לשנות באמצע הדרך.

תמיד קשה לחשוב על שינויים גדולים בחייך

ויכולות להיות סיבות רבות מדוע אתה חושב שאי אפשר להחליף מקום עבודה. אם אתה לא מתרגש מהקריירה שלך, אם אתה מתעורר לא נרגש מהסיכויים של היום, או אם אתה מרגיש שלעבודה שלך אין ערך מהותי, אז הגיע הזמן להתייחס ברצינות לשינוי קריירה.

אולי אתם מנסים לצמוח

מרגישים שהתקדמתם הכי הרבה בעבודה הנוכחית שלכם, או מרגישים מותשים. חיי העבודה שלך יחלחלו בהכרח לתוך החיים האישיים שלך, ואם אתה מרגיש לא מסופק, אולי שינוי בקריירה ייתן לך משהו חדש למקד בו את האנרגיה שלך. שינוי מקום עבודה יכול להקל על הלחץ ככל שאתה מרגיש יותר שליטה לאן מועדות הקריירה שלך. שימוש בשירותי הכוונה מקצועית יוכלו לעזור לך לדעת לאן כדאי לך לצמוח ממצבך הנוכחי.

שינוי עבודה יכול להפוך למאתגר יותר ככל שאתה מתבגר

מכיוון שיש לך פחות שנות עבודה כדי לפתח מיומנויות חדשות ויש לך סיכוי גבוה יותר להינעל בקריירה הנוכחית שלך. בעוד שהחלפת מקום עבודה פירושה לימוד מיומנויות חדשות והזדמנויות לקידום קריירה, שינוי מגיע עם אי ודאות. קריירה בתעשייה חדשה יכולה להיות מאיימת, במיוחד אם אתה עובד מרחוק.

אם אתה מרגיש בנוח מדי, פתיחת קריירה חדשה שמעודדת אותך לרכוש ידע וכישורים חדשים יכולה לעזור לתבל את הדברים. בנוסף, תתחילו ליצור קשרים בתחום העבודה החדש שלכם, שיעזרו לכם למצוא עבודה בעתיד.

אסוף מידע נוסף על מסלול הקריירה שאתה מקווה לצאת אליו

תוכל לעשות זאת ע"י שימוש בהכוונה מקצועית או על ידי השתתפות באירועים בתעשייה ודיבור עם אנשים שכבר נמצאים בתפקידים שאתה פוטנציאלי צריך.

אתה יכול לחפש עבודה התנדבותית בתעשייה חדשה, לקחת קורס רענון ולהשתתף באירועים בתעשייה כדי ליצור קשרים חדשים וללמוד על הזדמנויות חדשות. יש כמה דרכים נהדרות לצבור ניסיון בתעשייה חדשה כדי לעשות מעבר קריירה. כדי למצוא הזדמנויות כאלה תוכלו למצוא בעזרת הכוונה מקצועית.

אם אתה מתקשה למצוא עבודה שמתאימה לצרכים שלך, פנה לאנשי מקצוע אחרים ברשת שלך. פנייה לעזרה מאיש מקצוע המספק הכוונה מקצועית בקריירה יכולה להיות קריטית להשגת קריירה מצליחה או קריירה שלא מאמללת אותך.

הכוונה מקצועית

יועצי קריירה ימליצו לך לא לוותר אם אתה נקלע לחיפוש עבודה כושל

או שאתה מתקשה להחליט לעזוב את הקריירה שלך ולהתחיל בקריירה חדשה גם אם קשה לבצע הסבה מקצועית. . הכוונה מקצועית יכולה לתת לך ראייה מציאותית למה לצפות, להגיד לך אם קיבלת החלטה מושכלת ולעודד אותך כשמתחשק לוותר. מומחי פיתוח מקצועי יכולים לומר לך מה אתה צריך לעשות כדי לקבל קידום או קידום, ואפילו יכולים לעזור לך להחליט אם להפסיק. מגייסים יכולים גם לעזור לך לזהות ממה אתה נלהב ואז להנחות אותך בפיתוח הקריירה שלך בתחום זה.

חיבור עם יועצי קריירה, חיבור עם מאמנים ומנטורים מקצועיים, ואפילו צבירת ניסיון תעסוקתי יעזור לכם לעבור את המשוכות ולהתחיל באמת בחיפוש העבודה שלכם במטרה.

עוד
כתבות