כמה ימים כדאי להיות באורלנדו?

תאריך

מבוא: תכנון טיול למקום המאושר ביותר על פני כדור הארץ

כולנו רוצים להיות מאושרים וכולנו יודעים שדיסני וורלד הוא המקום המאושר ביותר עלי אדמות. עם זאת, כמה ימים אתה צריך להיות באורלנדו? זו שאלה שכל אחד שאל את עצמו בשלב מסוים. ריכזנו רשימה של 5 הזמנים הטובים ביותר לבקר בדיסני וורלד כדי שתוכלו למקסם את האושר שלכם וליהנות מהרכיבות כמה שיותר זמן.

דיסני וורלד פתוח 365 ימים בשנה, אבל יש תקופות מסוימות בשנה שבהן הוא צפוף יותר מאחרות ויש גם שעות מסוימות ביום בהן התורים קצרים יותר מאחרים.

מאמר זה הוא מבוא לאורלנדו. העיר אורלנדו ממוקמת בפלורידה, והיא ביתם של אתר הנופש וולט דיסני וורלד, אולפני יוניברסל פלורידה ו-SeaWorld.

יום 1: פארק השעשועים של ממלכת החיות של דיסני

בפארק השעשועים של ממלכת החיות של דיסני, תוכלו לראות חיות מכל העולם בסביבות הגידול הטבעיות שלהן. כמו כן, ניתן לראות מספר מופעים ואטרקציות.

תצטרכו לתכנן את הטיול שלכם מראש מכיוון שיש הרבה דברים שונים לעשות בפארק הזה והוא די גדול. ישנן גם אפשרויות מזון רבות ושונות.

יש הרבה הליכה מעורבת, אז נעלו נעליים נוחות והתלבשו בהתאם למזג האוויר.

יום 1: פארק השעשועים ממלכת החיות

ממלכת החיות הוא פארק שעשועים המכיל יותר מ-2,000 בעלי חיים. בפארק יש הרבה אטרקציות ורכיבות שונות, כולל ספארי בקילימנג'רו, משלחת אוורסט ו-Kali River Rapids. ממלכת החיות היא גם המקום היחיד בעולם בו ניתן לראות פנדות מקרוב.

כרטיסים לממלכת החיות זמינים לרכישה אונליין או בשער. ניתן לקנות כרטיסים ליום אחד או כרטיסים למספר ימים.

יום 2: פארק השעשועים של אולפני הוליווד של דיסני

אולפני דיסני הוליווד הוא פארק השעשועים השני באתר הנופש דיסני וורלד. הוא נקרא במקור אולפני דיסני-MGM והוא תוכנן כך שייראה כמו אולפן קולנוע מתקופת הזהב של הוליווד.

היום הראשון של הסיור באולפני דיסני הוליווד מתחיל בביקור בבניין מגדל הטרור האייקוני.

תוכלו גם לחוות כמה מהאטרקציות הטובות ביותר בפארק השעשועים הזה, כמו רכבת הרים רוק אנד הרים בכיכובה של אירוסמית' ו-Toy Story Midway Mania!

פארק השעשועים של אולפני הוליווד הוא אחד מארבעת פארקי השעשועים באתר הנופש וולט דיסני וורלד. הוא קרוי על שם השם המקורי של אולפני דיסני-MGM שהורדו כעת, אשר השתנה בשנת 2008. פארק זה כולל אטרקציות רבות המבוססות על סרטים ותוכניות טלוויזיה פופולריות מהוליווד, כולל The Twilight Zone Tower of Terror, Star Tours: ההרפתקאות ממשיכות וצעצוע של סיפור מידוויי מאניה!.

חלק זה עוסק בכמה ימים אתה צריך להיות באורלנדו.

יום 2: פארק השעשועים של אולפני דיסני הוליווד – פארק השעשועים של אולפני הוליווד

יום 3: Epcot World Showcase

Epcot World Showcase הוא פארק שעשועים באתר הנופש דיסני וורלד. הפארק נועד להציג את התרבות והמטבח של מדינות מרחבי העולם.

חלון הראווה העולמי של Epcot מחולק לאחד עשר ביתנים, שכולם נושאים סביב תרבויות ואזורים שונים. ישנם אחד עשר ביתנים בסך הכל: קנדה, סין, צרפת, גרמניה, איטליה, יפן, מקסיקו, מרוקו, נורבגיה, רוסיה ובריטניה.

Epcot World Showcase הוא פארק שעשועים באתר הנופש וולט דיסני וורלד שבביי לייק, פלורידה. הוא בבעלות ומופעל על ידי חברת וולט דיסני. Epcot הוא אוסף של "קהילת אב טיפוס ניסיוני של המחר" ובמקור תוכנן להיות קהילה ממשית של המחר.

הפארק נפתח ב-1 באוקטובר 1982 כמרכז EPCOT, והיה השני מבין ארבעה פארקי שעשועים שנבנו בוולט דיסני וורלד. הפארק נבנה כחלק מהחזון של וולט דיסני לקהילת אב טיפוס ניסיונית של המחר שתראה כיצד ייראו החיים בעתיד. השם המקורי EPCOT Center עמד על Experimental Prototype Community Of Tomorrow, אבל ראשי תיבות זה מעולם לא שימשו כשהתייחסו לפארק עצמו.

לפארק שני חלקים: עולם העתיד, אשר

יום 4-6 – ב-The Polynesian Village Resort לצד הבריכה

יום 4-6 – באתר הנופש The Polynesian Village על שפת הבריכה

אתר הנופש פולינזיאן וילג' הוא מקום להירגעות והתחדשות. אתה יכול לבלות את ימיך בבריכות או על החוף, ללכת לקניות בדיסני ספרינגס, או לבקר באחד מפארקי השעשועים הרבים של דיסני.

ביום הרביעי תוכלו להתחיל עם ארוחת בוקר ב- Chef's Table המציע מבחר של מנות ראשונות מכל העולם. אתה יכול גם ללכת למרכז דיסני, שם תוכל ליהנות מקניות וסעודה ברובע הבילויים החדש ביותר של וולט דיסני וורלד.

ביום החמישי תוכלו ללכת לפארק ממלכת החיות וליהנות מכמה מהאטרקציות הפופולריות ביותר שלהם כמו פנדורה: עולם האווטאר, ספארי הקילימנג'רו ומשלחת אוורסט. ביום השישי תרצה ללכת

עוד
כתבות