כל מה שתרצו לדעת על חופשת סקי משפחתית ב אביב 2022

תאריך

כל מה שתרצו לדעת על חופשת סקי משפחתית באביב 2022

החורף מתקרב לסיומו, פורים ופסח כבר ממש ליד הפינה, זמן מעולה לקחת את כל המשפחה ולצאת לחופשת סקי מפנקת באירופה אז למה דווקא עכשיו? בתקופה זו של השנה השלג נערם בכמויות ותנאי מזג האוויר אידיאלים לסקי, לרוב אין סופות שלגים כמו בשיא החורף והטמפרטורות פחות קיצוניות כך שתנאי הגלישה באתרים הם המתאימים ביותר. לכבוד האביב שבפתח הכנו לכם רשימה של יעדים מומלצים שמותאמים במיוחד למשפחות שאוהבות לגלוש בין אם אתם גולשים מקצועיים או מתחילים ובין אם מדובר בחופשה קצרה או ארוכה:
כדי לבדוק עוד מידע על אנשי השלג – האתר לחופשות סקי באפשרותך לגשת לאתר snowman.co.il

ואל טורנס

כשחושבים על חופשת סקי קלאסית בד"כ כלל חושבים על האלפים הצרפתים, מגוון יעדי סקי ותיקים ומוכרים, מלונות מפוארים, גינונים צרפתים ואוכל גורמה משובח. בין כל עיירות הסקי בצרפת בולטת לטובה ואל טורנס שממוקמת במחוז סבואה. ואל טורנס היא גם עיירת הסקי הגבוהה באירופה וגם חלק מאתרי הסקי עם הכי הרבה מרחבי גלישה בעולם (שלושת העמקים) ואם לא די בכך היא גם יעד מושלם עבור מי שאפרה-סקי הוא משהו שנמצא חזק גבוה ולמעלה בסדרי העדיפויות שלו עם שפע ברים מסעדות, מועדונים ואטרקציות לכל בני המשפחה מבוגרים וילדים כאחד.

בנסקו

במרחק של שעתיים וחצי טיסה נמצא אחד מיעדי הסקי הכי משתלמים שיש, בנסקו הוא אתר הסקי הגדול ביותר בבולגריה וגם כשבוחנים אותו על יד האלטרנטיבות מהמערב אין לו שום "רגשי נחיתות" עם כמות גדולה של מרחבי גלישה בגובה של 2600 מטר, קייטנות לילדים, מקומות בילוי ועוד. כשזול מתבטא רק במחיר ואין עיגולי פינות אין זה פלא שבנסקו הפכה בשנים האחרונות ליעד מאוד פופולרי עבור הגולש הישראלי והיתרון של הטיסה הקצרה הוא רק בונוס.

סלה רונדה

אין כמו חופשת סקי אביבית באלפים האיטלקיים, אם אתם איטלופילים כמונו תשמחו לשמוע שבסלה רונדה שבהרי הדולומטים בצפון איטליה תמצאו את אחד מאתרי הסקי היפים בעולם, אוכל איטלקי אותנטי, כמות מרחבי גלישה מהגבוהות שניתן למצוא באירופה, רוצים משהו קצת פחות שגרתי מה תגידו על מסלול נהיגת קרטינג על הקרח, רכיבה על סוסים ומצנחי רחיפה שיאפשרו לכם ליהנות מכל הנוף המדהים הזה. סלה רונדה הוא מסוג יעדי הסקי שאי אפשר לטעות בהם, כל אחד ימצא משהו להתחבר אליו הן ברמת הגלישה והן ברמת האטרקציות. רבגוניות היא בהחלט שם המשחק כאן.

אנדורה

כן כן, סקי באנדורה, אנדורה היא נסיכות קטנה שגובלת בין צרפת בצפון וספרד בדרום וניתן למצוא מסלולי גלישה ברמה גבוהה, הגעה מברצלונה בטיסה ומשם אפשר לשכור רכב לאנדורה מרחק שעתיים נסיעה. הקירבה ליד כה אטרקטיבי תאפשר לכם לא רק ליהנות מסקי בפירנאים אלא גם לבקר באחת מהערים המתויירות ביותר בעולם עם כמות אטרקציות שקצרה היריעה מלפרט עליהן.

עוד
כתבות