חיפוי אלומיניום – טרנד פופולארי בעולם העיצוב

תאריך

חיפוי אלומיניום

אין ספק שמשנה לשנה, אנו רואים שינויים בענפי הבנייה, העיצוב והאדריכלות. תודות לשינויים הללו, אנו יכולים לשדרג את המבנה ולהעניק לו נוכחות וגם רושם וזאת באמצעות שימוש בכל מיני פתרונות, כאשר הבולט בהם הוא שימוש בחיפוי אלומיניום. מדובר על חיפוי שמתאים לא רק עבור בתים פרטיים, אלא גם עבור חנויות, משרדים ובניינים. 

חיפוי אלומיניום – על מה בעצם כל המהומה?

הוא הפך לטרנד פופולארי והוא הופך את קיר הטיח הישן עם העיצוב השמרני, לקיר משיכה מעניין וגם אסתטי, הטומן בתוכו המון יתרונות משמעותיים. אלה תורמים גם למראה המקום וגם משדרגים משמעותית את ערך הכנס. אז מהם היתרונות?

  • חיפוי אלומיניום מספק הגנה מפני אקלים חיצוני, בכך שהוא מרחיק את הרטיבות ואת המשקעים מהקירות הפנימיים והחיצוניים. כך נמנעים נזקים כתוצאה מהחשיפה לשמש.
  • חיפוי אלומיניום יעיל לצורך זרימת אוויר וגם מפחית את צריכת האנרגיה. כאשר מתקינים חיפוי לקירות חיצוניים, ניתן לראות שנוצר מרווח אוויר. אותו מרווח גורם להפחתה בטמפרטורה הפנימית שיש במבנה ועל כן גם מביא לחיסכון משמעותי בהפעלת מיזוג אוויר בחודשי הקיץ.
  • חיפוי אלומיניום לא דורש תחזוקה. 
  • חיפוי אלומיניום ניתן לשילוב עם אלמנטים עיצוביים כמו, צמחייה מטפסת, גופי תאורה המותקנים בתוך הקירות ועוד.
  • חיפוי אלומיניום מגיע בכל מיני עיצובים וסגנונות. 
  • חיפוי אלומיניום קל להתקנה. מצמידים אותו לקיר ללא שום צורך בתפר או חיבור. ההתקנה מסתכמת בכמה שעות בודדות בלבד.
  • חיפוי אלומיניום הוא אקולוגי. ניתן למחזר את האלומיניום וכך לחסוך בחומרי גלם, במשאבים וגם להפחית את צריכת האנרגיה.
  • חיפוי אלומיניום שומר על עיצוב אחיד. משתמשים בו בכל מיני פרויקטים בענף הבנייה וזאת על מנת שיהיה אפשר לעצב את חזית המבנים ולשמור על מראה אלגנטי ואסתטי.
  • חיפוי אלומיניום מסתיר סדקים, חורים או שטחי קיר בלתי מיושרים.

איך תבחרו את החיפוי המושלם?

קחו בחשבון שיש המון סוגים של חיפויים והבחירה עשויה להיות קשה. ההמלצה הכי טובה היא לבחור בחיפוי שיהיה סולידי ככל הניתן. כך תוכלו תמיד להוסיף לו וכמו כן לשדרג אותו במידת הצורך.

כמה עולה חיפוי קיר מאלומיניום?

המחיר יכול לנוע מכמה מאות ועד אלפי שקלים. הדבר משתנה בהתאם לגודל הפרופיל של החיפוי וכמובן בהתאם לתצורה שלו. על מנת לקבל הצעת מחיר ספציפית על פי דרישותיכם, מומלץ לפנות לחברה המתמחה בתחום כמו, חברת אלום גג

כיצד מבוצעת ההתקנה של החיפוי?

כאשר הסתיים השלב של בחירת דוגמת החיפוי, יבוצעו מדידות של הקיר. הנתונים יועברו למפעל שאחראי על ייצור החיפוי. ההתקנה תבוצע על ידי עובדים מהצוות המקצועי של החברה, שיש להם הכשרה להתקנת החיפוי. הם יקדחו מספר חורים בקיר, על מנת שיהיה אפשר להצמידו אל הקיר. לאחר מכן, כל מה שיש לעשות הוא להעביר מטלית לחה ולנגב את הלכלוך שנוצר כתוצאה מהקידוח וההתקנה.

עוד
כתבות