הסרת שיער בלייזר לגברים

תאריך

מערכות הסרת שיער בלייזר לגברים שלנו מתאימות לכל סוגי השיער, תנוחות הגוף וסוגי העור. ללא קשר לאזור, מכל סיבה שהיא, הסרת שיער בלייזר היא שיטה בטוחה ויעילה שיותר ויותר גברים עושים כל הזמן. מסיבה זו, גברים עם דלקת זקיקים או פריחות כואבות יעריכו הסרת שיער בלייזר – היא מטפלת בגורם הבסיסי לבעיות אלו.

אם אתה מודאג לגבי שיער בחלק מסוים של הגוף שלך

 מכיוון ששיער גברים נוטה להיות עבה וגס יותר, הסרת שיער בלייזר יכולה להוות הצלה מכיוון שהיא מעכבת את צמיחת השיער מבלי לגרום לגירוי בסכיני גילוח, שערות חודרניות או בעיות כרוניות הקשורות לשיטות הסרת שיער נפוצות יותר כגון הסרת שיער. לְעוֹרֵר. , שעווה וסוכר. בעוד שכמעט כל הגברים כהי השיער מתאימים להליך זה, קרני לייזר מיוחדות הן היעילות ביותר בטיפול בשיער כהה על עור בהיר ובעל פיגמנט בינוני. שיער כהה על עור בהיר הוא תמיד האפשרות הטובה ביותר עבור סוג זה של הסרת שיער מכיוון שלייזרים נמשכים לפיגמנט.

מטופלים עם עור בהיר ושיער כהה מקבלים את התוצאות הטובות ביותר

ואין להשתזף בעור מטופל. לייזרים יעילים ביותר להסרת שיער כהה בחולים בהירי עור. הלייזר יעיל רק בגידול שיער, ושערות בודדות נמצאות תמיד בשלבים שונים. בעזרת מספר טיפולים לאורך מספר שבועות, הלייזר יכול ללכוד כל שערה בשלב הצמיחה שלה.

טיפולי הלייזר שלך מתוכנתים כך שיתאימו למחזור צמיחת השיער שלך לקבלת התוצאות הטובות ביותר

מכיוון שלייזרים דורשים באופן טבעי מספר טיפולים (בדרך כלל בסביבות 4-7 עקב מחזורי צמיחת שיער), ייתכן שתרצה להפסיק את הטיפול כאשר תגיע לרמה הרצויה של הפחתת שיער. מכיוון שצמיחת השיער מחולקת ל-3 שלבים (גדילה, שלב ביניים ומנוחה) ורק זקיקים שגדלים באופן פעיל מגיבים לטיפול, נדרשים מספר הליכים להסרה מוחלטת של שיער לא רצוי – לרוב 5-7 בממוצע. עם כל טיפול, מספר השערות שצומחות בחזרה יקטן ככל שחלק מזקיקי השיער הנותרים יוסרו בכל פעם.

ברוב החולים

כשליש מזקיקי השיער הצומחים באופן פעיל מוסרים. כאשר זקיקים רדומים הופכים לפעילים, מתרפאים ואז נושרים, השיער הופך דק יותר עם הזמן ולבסוף נעלם. הטיפול, לעומת זאת, אינו הורג את הזקיק, אלא מחליש אותו, כך שהשיער צומח דק יותר ואיטי יותר.

סדרת טיפולים מסירה לחלוטין את השיער מהזקיקים

ומשחררת אותך מהתמקדות בחיים (מלבד הליכי טיפוח שגוזלים זמן). שלב הנשירה מתחיל תוך שבועיים מהטיפול הראשון, עם דילול נוסף של השיער עם התקדמות הטיפול. יש אנשים שחווים נשירת שיער בלתי הפיכה לאחר סיום הטיפול. באופן כללי, גברים יכולים לחוות 50% עד 85% נשירת שיער לצמיתות אם תקפידו על כל הכללים ותקבלו טיפול בזמנים המומלצים.

גברים מבינים כעת את החשיבות של הסרה או דילול של אזורים של שיער לא רצוי כמו גב וחזה

חלק מהגברים עברו גם הסרת שיער בלייזר בפנים, שכן פחות שיער מקל בהרבה על הגילוח. גברים בדרך כלל בוחרים בהסרת שיער בלייזר על הגב, החזה, הבטן, הכתפיים ואפילו אזור איברי המין. בנוסף, הסרת שיער בלייזר יכולה להסיר שערות חודרניות שעלולות לגרום ל-pseudofolliculitis של זקן (המכונה גם בליטות גילוח), שהם מקבצים של בליטות אדומות דלקתיות המופיעות בדרך כלל סביב זקיקי השיער לאחר הגילוח.

טיפול לייזר דל אנרגיה זה יכול להפחית לצמיתות את צמיחת השיער בפנים או בכל מקום בגוף

קל לחשוב שאנרגיית לייזר יכולה להסיר באופן מיידי את כל השיער באזור. כאשר פולסים של אנרגיית קרן לייזר נשלחים לאזורי שיער לא רצויים, המלנין סופג את אנרגיית קרן הלייזר וממיר אותה לחום.

טכנולוגיית אור הלייזר פולטת פולסים של אנרגיית אור לתוך העור

כדי להשפיע על שורש השיער והזקיקים. בתהליך זה אנרגיית האור עוברת את העור, הופכת לחום, מחלישה והורסת את זקיק השערה. בתורו, העומק והיעילות הכוללת של מכשיר הלייזר שונים עבור סוגי עור, צבע ועובי שיער שונים. פרמטרי הלייזר מותאמים לפי גוון העור, צבע השיער, העובי ואזור הטיפול של כל מטופל.

אורכי גל מרובים מאפשרים לאנשי המקצוע המנוסים של נוקו לייזר לטפל בכל סוגי השיער בכל סוגי העור

למרות שאת עשויה להרגיש "נקודה" קלה באזור המיועד לטיפול, הסרת שיער בלייזר Bella Medspa להפחתת שיער של 15-20% היא אחידה ואחידה בכל האזור לטיפול. Bella Medspa טיפלה באלפי גברים כדי להפחית או להסיר שיער גוף. INFINITY מטפחת גם זקנים ומחשופים רבים של גברים כדי להפחית את המראה של צלליות של חמש שעות ואת הגירוי הקשור לגילוח באזור זה, שבו השיער צומח לכל הכיוונים ונוטה לשערות חודרניות או למצב המכונה pseudofolliculitis.

אנו ממליצים למטופלים עם שיער כהה וגס לשקול טיפול. בהתאם לאזור המטופל, לחספוס ולעובי השיער, בני נוער יכולים לצפות לשישה מפגשים בהפרש של שישה עד שמונה שבועות.

הנה 7 סיבות נפוצות מדוע אתה עשוי להפיק תועלת מבחירה בהסרת שיער בלייזר

לקבלת טיפול יעיל ומותאם בהתאם לסוג העור והשיער שלך, מצא מומחה הסרת שיער בלייזר המעניק טיפול בפיקוח של מנתח פלסטי או רופא עור מוסמך. העוצמה, הדיוק והבטיחות של לייזרים קוסמטיים מודרניים הופכים אותם לאידיאליים להסרה לצמיתות של שיער לא רצוי מכל חלק בגוף. מערכת Lumenis Lightsheer להסרת שיער בלייזר מספקת דרך מהירה, יעילה, משתלמת ומאושרת על ידי ה-FDA להסרת שיער לא רצוי לצמיתות.

 

עוד
כתבות