המקומות הטובים ביותר להחליק בעיר שלך

תאריך

סקייטבורד

פארק סקייטבורד הוא אזור עם מגוון מכשולים ואתגרים. סקייטרים מגיעים לסקייטפארק על מנת לחדד את כישוריהם, להעלות את רמת הטריקים שלהם או לצבור ניסיון כדי שיוכלו להתחיל להחליק על מקומות ברחוב בביטחון.

גלישה על סקייטבורד ברחוב אומר שהמחליקים צריכים לדאוג לגבי מכוניות, הולכי רגל ושוטרים. כמו כן, רוב הערים לא מאפשרות למחליקים להחליק ברחוב. גלישה על סקייטבורד אינה חוקית גם על מדרכות וברוב השטחים הציבוריים.

גולשי סקייטבורד יכולים למצוא מקלט בטוח בסקייטפארק. יש לו רמפות לתרגול ollies, grinds וטריקים אחרים. בסקייטפארק צריך להיות גדות, קוורטר-פייפ, קערות. הסקייטפארקים הטובים ביותר כוללים את כל האלמנטים הללו ועוד.

סקייטפארקים משתנים בגודלם, בצורתם ובעיצובם. עם זאת, רובם מציעים למחליקים את המקום הדרוש כדי לבצע את הטריקים שלהם מבלי למשוך יותר מדי מבטים מהצופים. חלק מפארקי הסקייטים בנויים כל כך טוב שהם משמשים כחצי צינור. פארקים אלה הם אידיאליים עבור מחליקים שנהנים מהחלקה ברחוב.

אתה יכול גם לבדוק את רשימת הסקייטפארקים הזו ולראות אם יש סקייטפארק בעיר שלך.

אפשר לגלוש על סקייטבורד כמעט בכל מקום, אבל יש כמה מקומות בכל עיר שהם טובים יותר מאחרים. אולי יש פארק עם משטח בטון חלק או קטע כביש ארוך ללא תנועה. בכל מקרה, מצא את המקומות הטובים ביותר להחליק בעיר שלך!

בעיר שלי, חיפה, יש כמה מקומות שאני מאוד נהנה להחליק. המקום הטוב ביותר הוא מגרש הכדורגל מעבר לפינה מהבית שלי. יש קטע כביש ארוך שמקיף אותו שרכבים עוברים שם פחות מאשר ביום כיפור, כך שאפשר לגלוש על הסקייט מהר ככל שתרצה מבלי לדאוג להיפגע ממכונית. יש גם מדרכה חלקה המובילה לשדה, מה שהופך את ההחלקה במעלה הגבעה ממש לקלה. זה בהחלט המקום המועדף עלי כשאני רוצה להחליק מבלי לדאוג לתנועה או להציק להולכי רגל.

מקום נוסף שאני אוהב להחליק הוא מול הספרייה המקומית שלנו. יש כמה גבעות קטנות באזור, אבל הן בדרך כלל ריקות כי כולם נכנסים לספרייה. יש גם אזור דשא בין חניון הספרייה לרחוב המושלם לסגנון חופשי כי הוא שטוח, חלק ומוקף בעצים. כל עוד לא תפגע באף סלעים, אתה יכול לרכוב במעגלים סביב המקום הזה כל היום.

גלישה בסקייטבורד בעיר שלי זה ממש כיף כי יש הרבה מקומות ריקים לגמרי במהלך השבוע. רק חשוב לוודא שמשתמשים בציוד מגן לסקייטבורד וחובשים קסדה, מגני ברכיים ומגני מרפקים. במיוחד אם אתה מחליק באזור עם סלעים או מכשולים אחרים. כמו כן, נסה להחליק על מקומות שבהם אין הרבה תנועה כדי שלא תיפגע ממכונית או תפגע במישהו אחר.

כמתחיל, אולי בגלל שהייתי ילד, פחות חששתי מפגיעות ולכן גלשתי על הסקייט ללא ציוד מגן. אחרי כמה פעמים שגלשתי על הסקייטבורד ללא נפילות הרגשתי בלתי מנוצח והחלטתי להוריד את הציוד מגן, בפעם הזאת תרגיל חדש שעשיתי ללא הצלחה, גרם לי לעוף למדרכה ולהפצע. במשך חודשיים לא הצלחתי לחזור לגלוש וזה היה ממש מבאס. 

הקפידו ללבוש ציוד מגן לסקייטבורד עליכם בכל פעם שאתם יוצאים, גם אם אתם חושבים שאין סיכוי שתיפצעו.

סקייטבורד בעיר שלך לא חייב להיות מסובך מדי אם אתה יודע לאן ללכת ואיזה סוג של ציוד להביא. נסה כמה מקומות שונים ותבין במהירות אילו מקומות הם המועדפים עליך. למצוא את המקומות הטובים ביותר להחליק בעיר שלך לא צריך להיות מסובך, אז צא לשם ותהנה!

עוד
כתבות