איך לבחור שם לילד שלכם

תאריך

5 הטיפים הטובים ביותר לבחירת שם לילדך

בחירת שם לילדכם היא אחת ההחלטות החשובות ביותר שתקבלו. זה לא רק על השם עצמו, אלא גם על המשמעות וכיצד זה ישפיע על עתידו של ילדכם. מתוך כל השמות לבנים ולבנות שקיימים, בחירת שם נראית כמשימה בלתי אפשרית, אך כמוכם, גם רבים וטובים בחרו בשמות לילדיהם ונראה שהשד אינו כל כך נורא.

ישנם גורמים רבים שיש לקחת בחשבון בעת בחירת שם לילדך. אתה צריך לחשוב איזה סוג של אישיות אתה רוצה שתהיה להם ואיזה שמות פופולריים בתרבות שלך.

10 העצות הטובות ביותר לבחירת שם לילדכם:

1) חשבו על משמעות השם

2) שקול את הפופולריות של השם הזה בתרבות שלך

3) תחשוב איך זה ישפיע על עתידם

4) קחו בחשבון את האישיות שלהם

5) נסה גרסאות שונות של השם הזה על עצמך או על אחרים

מבוא

בחירת שם לילדכם היא אחת ההחלטות החשובות ביותר שתקבלו אי פעם. מתוך מגוון השמות לבנים ולבנות שקיימים, תוכלו לתת רק אחד או מקסימום שניים לילדכם.

שם הוא זהות של אדם, ולכן הוא צריך להיות מיוחד וייחודי.

בבחירת השם, על ההורים לקחת בחשבון את הרקע התרבותי שלהם, את מינו של ילדם, את משמעות השם וכיצד הוא עשוי להישמע כשאומרים אותו בקול.

אנשים מסוימים עשויים לחשוב שזה לא משנה איך תקראו לילד שלכם, כי הם יגדלו לבחור את הזהות שלהם בעצמם. אבל זה לא נכון מכיוון שילדים בדרך כלל רוצים להשתלב עם בני גילם ויבחרו שמות פופולריים בקרב חבריהם או שמות פופולריים בתרבות שבה הם חיים.

בחירת שם לילדכם היא אחת ההחלטות החשובות ביותר שתקבלו אי פעם. יש כל כך הרבה גורמים שיש לקחת בחשבון, כמו משמעות השם ואיך זה יישמע עם שם המשפחה שלך. אבל אל דאגה; אנחנו מכסים אותך. מדריך זה יעזור לכם למצוא את השם המושלם לתינוק עבור ילדכם.

מגמות מתן שמות ומה כדאי לקחת בחשבון כשנותנים שם לתינוק שלך

הורים צריכים גם לזכור שהם אינם מוגבלים לשמות מסורתיים כאשר הם בוחרים שם לתינוק שלהם. הם תמיד יכולים לבחור בשם לא שכיח שיש לו משמעות והוא אישי יותר עבורם.

בחירת שם לתינוק שלך יכולה להיות משימה לא פשוטה. יש כל כך הרבה גורמים שיש לקחת בחשבון: משמעות השם, איך הוא נשמע, איך הוא נראה על הנייר ואיך הוא יראה על ילדכם. מגדר השם הוא גם פקטור, אמנם שמות לבנים ניתנים לבנות ולהפך, והגבולות מטשטשים. אך לרב שמות שמתאימים לנראות של האדם הינם זכירים יותר.

לפני שאתה מקבל את ההחלטה הסופית שלך, עליך לקחת בחשבון את הגורמים הבאים:

– משמעות השם

– האם השם פופולרי או לא

– כמה קל לבטא

– כמה קשה לאיית

– האם יש אסוציאציות שליליות עם השם

עוד
כתבות