איך לבחור שירותי ענן לעסק?

תאריך

מחשוב ענן בקצרה

מחשוב ענן הוא מודל המאפשר גישה בכל מקום, נוחה, לפי דרישה, למאגר משותף של משאבי מחשוב הניתנים להגדרה (למשל, רשתות, שרתים, אחסון, יישומים ושירותים).

מודל הענן יכול לשמש כמטאפורה לכל סוג משאב הנצרך לפי הצורך על ידי הלקוח מספק חיצוני. המונח "ענן" שימש לתיאור פלטפורמות לכל דבר, החל מפיתוח ופריסה של תוכנה ועד להעברת תוכן מולטימדיה ורשתות חברתיות.

ישנן דרכים רבות לסווג שירותי ענן. הדרך הנפוצה ביותר היא לפי מודל הפריסה: ציבורית או פרטית. דרך נוספת לסווג אותם היא לפי סוג השירות שלהם: תשתית כשירות (IaaS), פלטפורמה כשירות (PaaS), תוכנה כשירות (SaaS).

מבוא:

בחירת ספק שירותי הענן הטוב ביותר עבור העסק שלך יכולה להיות משימה קשה עם כל כך הרבה אפשרויות זמינות. המפתח הוא לזהות את הצרכים שלך ולאחר מכן למצוא שירות העונה בצורה הטובה ביותר על הצרכים הללו.

שירותי ענן הם העתיד של העסק. אבל, איך תבחרו את שירותי הענן הנכונים עבור החברה שלכם?

הצעד הראשון הוא להעריך איזה סוג של נתונים אתה צריך לאחסן ולעבד. אתה צריך גם לשקול את אבטחת הנתונים שלך ואם אתה צריך שירות שיכול להתרחב ככל שהעסק שלך יגדל. הדבר האחרון שיש לקחת בחשבון הוא איזה סוג של שירות ענן יעבוד הכי טוב עבור התקציב שלך, כולל כמה זה יעלה בטווח הארוך.

איך עובד מחשוב ענן?

מחשוב ענן הוא דרך להשתמש באינטרנט לאחסון, ניהול ועיבוד נתונים. הענן מספק מספר יתרונות לחברות כולל:

– עלויות מופחתות

– גמישות מוגברת

– מדרגיות מוגברת

– זמן השבתה מופחת

– אבטחה משופרת.

שאלת המפתח שצריך לענות עליה כשמחליטים על שירותי ענן היא איזה סוג נתונים אתה צריך לאחסן ולעבד. ישנם שלושה סוגים של שירותי ענן בהם ניתן להשתמש בהתאם לסוג הנתונים: תוכנה כשירות (SaaS), פלטפורמה כשירות (PaaS) ותשתית כשירות (IaaS).

פיתוח גישה אסטרטגית לבחירת ספק ה-SaaS הנכון

בחירת שירות הענן המתאים לעסק שלך יכולה להיות משימה לא פשוטה, אבל היא לא חייבת להיות. במאמר זה, ניקח אותך בתהליך של פיתוח גישה אסטרטגית לבחירת ספק ה-SaaS הנכון.

הדבר הראשון שעליך לעשות הוא להבין מהם צרכי העסק שלך.

האם אתה מחפש שירותי ענן בסיסיים או משהו מתקדם יותר?

האם אתה צריך להשתלב עם מערכות אחרות?

האם יש לך דרישות מיוחדות כגון עמידה ברגולציה?

ברגע שאתה יודע מה הצרכים העסקיים שלך, אז הגיע הזמן להתחיל להסתכל על ספקים שאולי יוכלו לענות על הצרכים הללו.

8 טיפים לבחירת ספק מחשוב ענן ידידותי לעסקים הנכון

מחשוב ענן הוא אחד ההתקדמות הטכנולוגית החשובה ביותר בשנים האחרונות. זה עזר לשנות את האופן שבו אנחנו עובדים, משחקים ואינטראקציה. זה גם שינה את האופן שבו אנחנו עושים עסקים.

ניתן להגדיר באופן רחב את מחשוב ענן כמודל לאפשר גישה לרשת בכל מקום, נוחה לפי דרישה למאגר משותף של משאבי מחשוב הניתנים להגדרה (למשל, רשתות, שרתים, אחסון, יישומים ושירותים) שניתן לספק ולשחרר במהירות במינימום מאמץ ניהולי או אינטראקציה עם ספקי שירות.

להלן 8 טיפים לבחירת ספק מחשוב ענן ידידותי לעסקים הנכון:

1. החברה צריכה להציע אפשרויות תמחור גמישות שמתאימות לצרכים שלך

2. לחברה צריך להיות פורטפוליו נרחב של מוצרים ושירותים

3. החברה צריכה לספק ללקוחות 24/7

כיצד להעריך את הצרכים שלך ולהשוות את האפשרויות שלך

מחשוב ענן היה מהפכה בעולם הטכנולוגיה והיא לא עומדת להפסיק בקרוב. במאמר זה נדון כיצד לבחור שירותי ענן לעסקים.

למחשוב ענן יש הרבה יתרונות לעסקים, אבל יש גם כמה סיכונים. הדבר החשוב ביותר שעליך לעשות לפני שתתחיל להשתמש בשירותי ענן הוא להעריך את הצרכים שלך ולאחר מכן להשוות את האפשרויות שלך.

בחלק זה, נבחן כיצד לבחור את ספק אחסון הענן המתאים לעסק שלך. כמו כן, נסקור כמה מהגורמים שעליך לקחת בחשבון לפני קבלת החלטה.

נסקור כמה מהספקים הפופולריים ביותר של שירותי אחסון בענן ונשווה את תוכניות התמחור, התכונות ואפשרויות האבטחה שלהם.

לכל בעלי העסקים שרוצים לקחת את העסק שלהם לשלב הבא!

אתם מוזמנים להצטרף למהפכה העסקית של השנה!

קבלו גישה בלעדית וחינמית לסדרת הדרכות מקצועיות ופרקטיות, המועברות על ידי אלעד הדר – יועץ עסקי מוביל עם ניסיון עשיר של 23 שנים מחברת Success.

הצטרפו למעל 30,000 בעלי עסקים בישראל שהשתנו חייהם ושכבר נהנים מהידע הנרחב והכלים המעשיים שיעזרו לכם להצעיד את העסק שלכם קדימה.

אל תחמיצו את ההזדמנות לקבל את המפתחות להצלחה העסקית שלכם, וכל זאת – בחינם!

לחצו כאן עכשיו או בתמונה מתחת והתחילו את המסע שלכם להגשמת הפוטנציאל העסקי המלא שלכם!

 

עוד
כתבות

תפריט נגישות