כיצד להפחית את תשלומי ההלוואה החודשיים על ידי איחוד הלוואות

תאריך

מאמר זה יעסוק באיחוד הלוואות, אנא שימו לב שאתם האחראים הבלעדיים על עצמכם וכי עליכם האחריות לבדוק שאתם מסוגלים לעמוד בהחזר החודשי.

רוב האנשים שלוקחים איחוד הלוואות יודעים את כל התהליך, ואת התוצאה הסופית, אבל כפי שרבים חוו, הם מופתעים לעתים קרובות מהסכום שהם משלמים בסופו של דבר – לכן תבררו מראש את כל הדברים ותעקבו אחר הריבית של בנק ישראל.

איחוד הלוואות והורדת התשלומים החודשיים עד ל-50% בחלק מהמקרים

על ידי איחוד הלוואות, אתם יכולים להוריד את התשלומים החודשיים שלכם ואולי להגיע גם ל- 50%.

איחוד הלוואות הן דרך מצוינת להפחית את התשלומים החודשיים, שבעזרתה ניתן לקבל יותר מזומנים לטווח ארוך, עם זאת עדיף תמיד לסגור את כל ההלוואות שיש לכם פתוחות.

זו גם דרך לקבל ריבית טובה יותר על ההלוואה שלכם (שימו לב שלא תמיד זה קורה). שימו לב שאיחוד הלוואות זה באמת מוצר נוח ומי שמשתמש בו נכון גם מקבל מרווח נשימה, אך עם זאת עליכם לזכור כי מדובר עדיין בהלוואה שיש עליה ריבית ובסוף אתם תשלמו את כל מה שהתחייבתם עליהם מול המלווים.

מהי הלוואת איחוד וכיצד היא פועלת?

בעזרת שיטת איחוד הלוואות, תוכלו לאחד את ההלוואות שלכם ולקבל הלוואה בודדת בריבית נמוכה יותר.

איחוד הלוואות מועיל ללווים שמתקשים להחזיר את ההלוואות שלהם עם החזר חודשי גבוה. זה סוג של הלוואה המאחדת את התשלומים ממספר הלוואות לתשלום חודשי אחד.

הלווה משלם את אותו הסכום שהיה משלם על ההלוואות האישיות שלו, ובדרך כלל עם ריבית נמוכה יותר. 

יש הרבה מחשבוני הלוואות באינטרנט. אתם יכולים להשתמש באחד מאלה כדי לקבוע כמה אתם יכולים לחסוך על ידי איחוד ההלוואות שלכם, בדקו בסוף כמה כסף יישאר לכם ועליכם לשלם.

כיצד הלוואת איחוד משפיעה על דירוג האשראי שלי?

כאשר אתם לוקחים הלוואה, חשוב לא רק סכום הכסף שאתם לווים, אלא גם ניקוד האשראי שלכם. ככל שדירוג האשראי שלכם גבוה יותר, כך גדל הסיכוי לקבל אישור להלוואות ולמוצרים פיננסיים אחרים.

חשוב לדעת כיצד איחוד ההלוואה משפיע על ניקוד האשראי שלכם.

אם איחוד ההלוואה יוריד את ציון האשראי שלכם, אז אולי יהיה רעיון טוב לדחות את נטילת ההלוואה עד שדירוג האשראי שלכם יתאושש. ההשפעה על דוח האשראי של אדם תלויה בכמה זמן הוא משתמש בשירות הלוואה ומה דירוג האשראי הנוכחיים שלו לפני ואחרי לקיחת ההלוואה.

מהם היתרונות של הלוואות איחוד?

  • איחוד הלוואות הן דרך להפחית את כמות החוב שיש לכם.
  • שיטה זו מוצעות בדרך כלל על ידי בנקים או מלווים אחרים.
  • יש לכם אפשרות לבצע תשלומים חודשיים על הלוואה שניתנה לכם בסכום חודשי נוח יותר מהמצב הקיים.
  • אם אתם נאבקים עם חוב בכרטיס אשראי, זו יכולה להיות דרך נוספת עבורכם לצאת מהמצב.
  • הן יכולות לעזור להפחית את חוב קיים שיש לכם.
  • לתת לכם יותר מרווח נשימה בכל מה שקשור להוצאת החודשיות שלכם.
  • איחוד הלוואות גם מציעות הגנה מסוימת מפני עיקול אם הן לא יוחזרו במלואן לפני תום ההלוואה (על אחריותכם להחזיר כל חודש את הכסף שלוותם, שימו לב זה ממש חשוב).

האם ישנן עלויות נוספות הכרוכות בתהליך קבלת הלוואה לאיחוד חובות?

ישנם שני דרכים לקבל הלוואה לאיחוד חובות.

אתם יכולים לבקש הלוואה ללא עמלות או שאתם יכולים להגיש בקשה להלוואה לאיחוד חובות בריבית. על מנת לקבל הלוואה ללא עמלות, עליכם להיות במצב ניהול תקין עם דירוג האשראי שלכם וגם להיות בעל יכולת להחזיר את ההלוואה בתוך תקופת ההחזר שנקבעה. בהלוואה מסוג זה, אין עלות כרוכה בכך שכן המלווה שלכם לא יגבה עמלות או ריביות.

עם זאת, אם יש לכם דירוג אשראי נמוך ו/או לא יכולים להחזיר את ההלוואות בזמן, אז תצטרכו לשלם ריבית גדולה מהרגיל. אם אתם רוצים לקבל הלוואה שמטרתה היא לאחד את כל ההלוואות שלכם, עליכם לשלם ריבית גבוהה מהרגיל.

לסיכום

כדי לקבל הלוואה ללא עמלה נוספת למעט הריביות עליכם להיות עם דירוג אשראי גבוה וגם נושא זה משתנה בהתאם ללווים ולקשר שלכם אליהם. בסופו של יום הלווים גובים תשלום על עמלות כמו, עמלת הקמה כי זה באמת עולה להם כסף.

אנא מכם, הישמרו לפני שאתם לוקחים הלוואה, בדקו שיש לכם את כל מה שאתם צריכים לדעת ויותר מזה, שיש לכם תוכנית מסודרת מה תעשו בכסף הזה.

לכל בעלי העסקים שרוצים לקחת את העסק שלהם לשלב הבא!

אתם מוזמנים להצטרף למהפכה העסקית של השנה!

קבלו גישה בלעדית וחינמית לסדרת הדרכות מקצועיות ופרקטיות, המועברות על ידי אלעד הדר – יועץ עסקי מוביל עם ניסיון עשיר של 23 שנים מחברת Success.

הצטרפו למעל 30,000 בעלי עסקים בישראל שהשתנו חייהם ושכבר נהנים מהידע הנרחב והכלים המעשיים שיעזרו לכם להצעיד את העסק שלכם קדימה.

אל תחמיצו את ההזדמנות לקבל את המפתחות להצלחה העסקית שלכם, וכל זאת – בחינם!

לחצו כאן עכשיו או בתמונה מתחת והתחילו את המסע שלכם להגשמת הפוטנציאל העסקי המלא שלכם!

 

עוד
כתבות

תפריט נגישות